Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l

1 ks
Európska únia
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Na nábytok, podlahu a koberce
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 3,29 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,29 € s 23% DPH
Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l

Savo Dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč 1000 ml

Popis

Savo dezinfekcia a čistič na podlahy Pomaranč a mäta je univerzálny prípravok, ktorý je skvelým riešením pre každodennú účinnú dezinfekciu a zároveň zaisťuje, aby váš dom a rodina boli chránené pred nečistotami a choroboplodnými zárodkami. Odstráni alergény* a 99,9 % baktérií a vírusov**. Poskytuje 24h antibakteriálnu ochranu. Prípravok neobsahuje chlór, takže je bez zápachu. Príjemná vôňa pomaranča a mäty prevonia celú vašu domácnosť. Vôňa je 100% biorozložiteľná. Vyskúšajte Savo dezinfekciu a čistič na podlahy Pomaranč a mäta a zbavte svoj domov nečistôt a zároveň baktérií a vírusov!

- odstraňuje 99,9% baktérií a vírusov**
- odstraňuje alergény*
- odstráni silné nečistoty
- 24h antibakteriálna ochrana
- univerzálne použitie

*spôsobené prachom, peľom, prítomnosťou psa alebo mačky. ** Účinne likviduje baktérie a obalené vírusy (ako Modified Vaccinia Ankara Virus a Sars-Cov-2).

Značka SAVO® je registrovaná ochranná známka.

Značka

Savo

Pôvod
Krajina pôvodu: Vyrobené v EU

 

Skladovanie
  • Spotrebujte do: pozri obal.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Návod na použitie: Prípravok je určený na podlahy, ale je výborný aj na čistenie a dezinfikovanie všetkých umývateľných povrchov v domácnosti.
Na každodenne čistenie na podlahy a odstránenie alergénov: pridajte 1 uzáver (50 ml) prípravku do 4 litrov vody. Nie je potrebné oplachovať.
Na malé plochy: Pri silnom znečistení alebo v prípade potreby dôkladnej dezinfekcie použite neriedený prípravok a nechajte pôsobiť 15 minút. Potom opláchnite.
Pre až 24 hodinovú antibakteriálnu ochranu (nie je vhodné pre detské predmety a oblasti kde sa varí) aplikujte neriedený prípravok. Povrch nechajte uschnúť bez utierania. Ak je povrch v priebehu 24 hodín otrený, prípravok znovu naneste.

Pred použitím na jemné alebo atypické povrchy vyskúšajte prípravok najprv na malej, nenápadnej ploche. Nepoužívajte na lakované drevo a linoleum. Pri použití neriadeného alebo riedeného prípravku na mramorové a hliníkové povrchy, prípravok ihneď opláchnite.

Varovanie

Savo dezinfekcia a čistič na podlahy pomaranč. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý, pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky, a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie od pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
UPOZORNENIA: Nekonzumujte. V prípade požitia výrobku vyhľadajte lekársku pomoc. Nemiešajte s inými výrobkami.
Reg. č.: bio/2750/D/23/CCHLP.

 

Zloženie

Dezinfekčná látka: alkyl (C12-16)benzyldimetylamónium-chlorid [ADBAC/ BKC (C12-C16)] 0,75 g/100 g, Menej ako 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, katiónové povrchovo aktívne latky, parfum, citronellol, gernaniol, limonene, linalool

Obsah balenia

1000 ml - Plastová fľaša

Podobné produkty
Method Rhubarb čistič na podlahy 739ml
1 ks
Belgicko
3,95 €
5,35 €/LIT
Method Almond čistič na drevené podlahy 739ml
1 ks
Belgicko
3,95 €
5,35 €/LIT
Trvalo výhodné
Ajax Floral Fiesta Spring Flowers univ. čistič 5l
1 ks
Európska únia
7,99 €
1,60 €/LIT
Trvalo výhodné
Janegal handra netkaná Renáta 70x50cm
1 ks
Európska únia
0,55 €
0,55 €/ks
Trvalo výhodné
Frosch univerzálny čistič Levanduľa 1l
1 ks
Nemecko
2,25 €
2,25 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Svieži vánok, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Pronto Clean It Drevená podlaha, čistič 1l
1 ks
Európska únia
2,99 €
2,99 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Limeta&Mäta antibakteriálny sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,99 €
5,98 €/LIT
Method Pink Grape univerzálny čistič 828ml
1 ks
Belgicko
4,95 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Vôňa kvetov, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Muschio Bianco na podlahy 750ml
1 ks
Taliansko
2,69 €
3,59 €/LIT
Trvalo výhodné
Ajax Floral Fiesta Red Flowers univ. čistič 5l
1 ks
Európska únia
7,99 €
1,60 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Sprej na koberce a čalúnenie 500ml
1 ks
Nemecko
3,39 €
6,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Ajax Floral Fiesta Red Flowers univ. čistič 1l
1 ks
Európska únia
1,75 €
1,75 €/LIT
Method French Lavender univerzálny čistič 828ml
1 ks
Belgicko
4,95 €
5,98 €/LIT
Method Lemon čistič na podlahy 739ml
1 ks
Belgicko
3,95 €
5,35 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát 750ml
1 ks
Európska únia
3,15 €
4,20 €/LIT
Trvalo výhodné
Dettol Original antibakteriálny sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,75 €
5,50 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Citrus, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Ajax Floral Fiesta Spring Flowers univerzálny čistič 1l
1 ks
Európska únia
1,75 €
1,75 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Univerzálny dezinfekcia sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Proti plesniam Kúpeľňa rozprašovač 500ml
1 ks
Európska únia
3,49 €
6,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l
1 ks
Európska únia
3,29 €
3,29 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Kúpelňa na vodný kameň čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,29 €
4,58 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original voda a povrchy čistič 4kg
1 ks
Európska únia
6,49 €
1,62 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Professional Podlahy a Povrchy Lemongrass 5kg
1 ks
Holandsko
10,39 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Professional Podlahy a Povrchy Magnolia 5kg
1 ks
Holandsko
10,39 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo univerzálny sprej Levanduľa 700ml
1 ks
Európska únia
3,29 €
4,70 €/LIT
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive & Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Majolenka originál 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Kečup jemný 5kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
18,79 €
3,76 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Dressing Cesnakový One Hand Bottle 860g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
10,22 €/kg
Trvalo výhodné
Cif Perfect Finish Rúra&Gril čistiaci sprej 435ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
7,10 €/LIT
Trvalo výhodné
Domestos čistiaca pena na WC Citrus Blast 435ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
6,18 €/LIT
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l
Savo na podlahy dezinfekcia pomaranč a mäta 1l
3,29 € s 23% DPH