Coccolino Happy Yellow 68PD 1,7l

1 ks
Európska únia
Coccolino Happy Yellow koncentrovaný avivážny prípravok 68 praní. Hmotnosť/Objem balenia: 1700 ml.
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Aviváže a vône na bielizeň
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za praciu dávku 0,06 €
Na sklade viac ako 1 ks
3,89 € s 23% DPH
Coccolino Happy Yellow 68PD 1,7l

Coccolino Happy Yellow koncentrovaný avivážny prípravok 68 praní 1700 ml

Koncentrovaná aviváž - Citrusová vôňa Happy Yellow - 68 pracích dávok - Úžasná dlhotrvajúca vôňa - Mäkkosť a nadýchanosť bielizne - Jednoduchšie žehlenie
Žltá varianta Happy Yellow má príjemnú citrusovú vôňu, ktorú ocenia spotrebitelia preferujúci ovocné vône.

Značka

Coccolino

Krajina pôvodu
  • Vyrobené v EU
Skladovanie
  • Spotrebujte do: pozri obal (mesiac, rok).
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie
  • Dávkovanie viď obal.
Zloženie

5-15%: katiónové povrchovo aktívne látky, <5%: parfum, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limonene, lactic acid, sodium benzoate

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 1700ml.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive &amp; Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Aviváž Aloe vera 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Frosch Aviváž Mandľové mlieko 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Lenor Air Fresh Wind aviváž 86PD 1,204l
1 ks
Francúzsko
8,89 €
0,10 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lavandera Tropická žiara aviváž 80PD 1,76l
1 ks
Španielsko
2,89 €
0,04 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lenor Air Sensitive aviváž 86PD 1,204l
1 ks
Francúzsko
7,45 €
0,09 €/praciu dávku
Chicco Sensitive Sladký Púder 60PD 1,5l
1 ks
Taliansko
5,99 €
0,10 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Kuschelweich aviváž Emotions modrý 38PD 1l
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
0,05 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lenor Floral Bouquet aviváž 59PD 1,239l
1 ks
Česká republika
4,89 €
0,08 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Chanteclair Muschio Bianco aviváž 50PD 1l
1 ks
Taliansko
3,79 €
0,08 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Kuschelweich vonné vrecúška čerstvý sen 3ks
1 ks
Nemecko
2,65 €
0,88 €/ks
Trvalo výhodné
Frosch Aviváž Kvet Ibišteka 36 PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lavandera Stredozemný vánok aviváž 80PD 1,76l
1 ks
Španielsko
2,89 €
0,04 €/praciu dávku
Chicco Sensitive Kvetinové objatie 30PD 750ml
1 ks
Taliansko
2,99 €
0,10 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lenor Air Pink Blossom aviváž 50PD 700ml
1 ks
Francúzsko
4,49 €
0,09 €/praciu dávku
Chicco Sensitive Sladký Púder 30PD 750ml
1 ks
Taliansko
2,99 €
0,10 €/praciu dávku
Chicco Sensitive Jemný dotyk 30PD 750ml
1 ks
Taliansko
2,99 €
0,10 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
 Frosch Aviváž Kvet bavlny 36PD 900ml
1 ks
Nemecko
3,19 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lenor Air Pink Blossom aviváž 86PD 1,204l
1 ks
Francúzsko
7,45 €
0,09 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lavandera Čistota orientu aviváž 80PD 1,76l
1 ks
Španielsko
2,89 €
0,04 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Pink 3ks
1 ks
Európska únia
3,19 €
1,06 €/ks
Trvalo výhodné
Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l
1 ks
Maďarsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Trvalo výhodné
Coccolino Happy Yellow 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive &amp; Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Dressing Caesar 1l Hellmann&#039;s
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Trvalo výhodné
Domestos čistiaca pena na WC Citrus Blast 435ml
1 ks
Európska únia
2,69 €
6,18 €/LIT
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann&#039;s
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,91 €/kg
Majolenka originál 210ml Hellmann&#039;s
1 ks
Poľsko
2,19 €
10,43 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Lemon čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
4,12 €/kg
Trvalo výhodné
Savo univerzálny sprej Levanduľa 700ml
1 ks
Európska únia
3,29 €
4,70 €/LIT
Kečup jemný 5kg Hellmann&#039;s
1 ks
Poľsko
18,79 €
3,76 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Coccolino Happy Yellow 68PD 1,7l
Coccolino Happy Yellow 68PD 1,7l
3,89 € s 23% DPH