Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml

1 ks
Európska únia
Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750 ml.
Krajina pôvodu Európska únia
Kategória Čistenie kúpeľne
Cena za kg 4,12 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,09 € s 23% DPH
Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml

Cif Univerzálny Na vodný kameň čistiaci sprej si bezpečne poradí s nečistotami a zároveň je vďaka svojmu zloženiu šetrnejšie k vášmu domovu. Povedzte zbohom odolnému vodnému kameňu s čistiacim sprejom Cif Univerzálny Na vodný kameň. Naše vylepšené zloženie zaručí, že vaše povrchy budú 100% bez vodného kameňa a ľahko si poradia aj s tými najodolnejšími mydlovými škvrnami. Zložka odstraňujúca vodný kameň má 100% prírodný pôvod a zároveň sa tento čistiaci sprej môže pochváliť aj označením Ecolabel pre minimalizovaný vplyv na životné prostredie.

Pri čistení veľmi znečistených povrchov nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom zotrite. Pre dokonalý výsledok vyleštite suchou handričkou.

Ecolabel pre minimalizovaný vplyv na životné prostredie.
EU Ecolabel: NL/020/047.

Vlastnosti
  • 100% prírodný pôvod zložky odstraňujúcej vodný kameň
  • Obsahom octu
Krajina pôvodu
  • Vyrobené v EU
Skladovanie
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Návod na použitie: Nastriekajte Cif Univerzálny Na vodný kameň čistiaci sprej na čistený povrch, nechajte pôsobiť niekoľko sekúnd a vyčistite handričkou. Pri veľmi znečistených povrchoch nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom zotrite. Pre dokonalý výsledok vyleštite suchou handričkou. Pre ochranu životného prostredia používajte šetrne.

Varovanie

Upozornenie:
Nepoužívajte na mramor, prírodný kameň, lakované drevo, eloxovaný hliník a prírodné linoleum. Pred použitím na smaltované, lakované alebo nové/atypické povrchy, vyskúšajte najprv prípravok na malej nenápadnej ploche. Dôkladne opláchnite po použití na plastových povrchoch, lakovaných kovových povrchoch a titánovej smaltovanej vani. Výrobok nie je určený na veľkoplošné čistenie.
Uchovávajte mimo dosahu detí.
Nesmie prísť do kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ihneď ich vymyť s veľkým množstvom vody.

 

Zloženie

Menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, sodium benzoate, Ďalšie zložky: ocot

Obsah balenia

750 ml - Pumpa

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Cillit bang rozprašovač na vodný kameň 750ml
1 ks
Poľsko
2,59 €
3,45 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Vôňa kvetov, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
3,95 €
3,95 €/kg
Allnature Biely ocot sprej 10% - 500 ml
1 ks
Poľsko
2,89 €
5,78 €/LIT
Allnature Peroxid vodíka sprej 3% - 500ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
 Allnature Kyselina citrónová v spreji 500ml
1 ks
Čína
4,09 €
8,18 €/LIT
Trvalo výhodné
 Frosch Čistiaci krém Levanduľa 500ml
1 ks
Nemecko
2,09 €
4,18 €/LIT
Allnature Biely ocot 10% - 5l
1 ks
Poľsko
9,79 €
1,96 €/LIT
Allnature Biely ocot 10% 1l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
 Allnature Jedlá sóda 1kg
1 ks
Turecko
2,09 €
2,09 €/kg
Allnature Jedlá sóda 5kg
1 ks
Turecko
8,69 €
1,74 €/kg
Allnature Biely ocot sprej 10% s vôňou citrónu 500 ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Bril Profesional Univerzálny odmasťovač 750ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
4,65 €/LIT
 Allnature Kyselina citrónová 1kg
1 ks
Čína
4,59 €
4,59 €/kg
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Citrus, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Trvalo výhodné
Chanteclair Antigoccia na vodný kameň 625ml
1 ks
Taliansko
3,09 €
4,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Alex Podlahy a povrchy Svieži vánok, čistič 1l
1 ks
Česká republika
3,05 €
3,05 €/LIT
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
Trvalo výhodné
Chanteclair Aceto Bianco na vodný kameň 625ml
1 ks
Taliansko
3,05 €
4,88 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Original čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Lemon čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Univerzálny sprej na mastnotu 750ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
4,12 €/LIT
Trvalo výhodné
Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
4,12 €/kg
Trvalo výhodné
Cif Perfect Finish Rúra&Gril čistiaci sprej 435ml
1 ks
Európska únia
3,09 €
7,10 €/LIT
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Kečup jemný 5kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
18,79 €
3,76 €/kg
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Kuchyňa čistiaci sprej 500ml
1 ks
Európska únia
2,39 €
4,78 €/LIT
Dressing Cesnakový One Hand Bottle 860g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
10,22 €/kg
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Trvalo výhodné
Cif Lemon čistiaci krém s mikročastičami 500ml
1 ks
Európska únia
1,65 €
3,30 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo univerzálny sprej Levanduľa 700ml
1 ks
Európska únia
3,29 €
4,70 €/LIT
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml
Cif Univerzálny Na vodný kameň sprej 750ml
3,09 € s 23% DPH