Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's

1 ks
Portugalsko
Krajina pôvodu Portugalsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 7,91 €
Na sklade viac ako 1 ks
6,49 € s 19% DPH
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
Skladovanie
  • Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením, po otvorení spotrebujte do 14 dní.

Zloženie
  • Slnečnicový olej (55%), pitná voda, cukor, ocot kvasný liehový, jedlá soľ, pasterizovaný VAJEČNÝ žĺtok (1,5%), modifikovaný kukuričný škrob, zahusťovadlo (xantánová guma), konzervačná látka (sorban draselný), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (karotény), antioxidant (etyléndiamíntetraacetan vápenato-disodný).
Alergény
  • Výrobky z vajec
Výživové údaje na 100g:
Energetická hodnota [Kcal]: 504
Energetická hodnota [KJ]: 2110
Tuky [Gram]: 53,28
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 6,34
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 7
z toho cukry [Gram]: 5,86
Vláknina 0,2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,46
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,75
Obsah balenia

820 g - plastová fľaša

ROZMERY
Výška regálu:  260 mm
Šírka regálu: 75 mm
Hĺbka regálu: 75 mm
HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť: 881 g
Podobné produkty
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Chilli omáčka ostrá 300ml J-Lek
1 ks
Thajsko
2,19 €
7,30 €/LIT
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Majonéza Professional 5l Hellmann's
1 ks
Španielsko
32,99 €
6,60 €/LIT
Kečup jemný 5kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
18,79 €
3,76 €/kg
Dressing Tisíc ostrovov 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Majonéza šalátová 5kg Hellmann's
Očakávame 29.09.
1 ks
Španielsko
27,99 €
5,60 €/kg
Dressing Caesar 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/LIT
Dressing Pikantný One Hand Bottles 910g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
8,79 €
9,66 €/kg
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Tatárska omáčka 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,29 €
10,90 €/LIT
Unilever Slovensko, spol. s r. o.
Unilever Slovensko, spol. s r.o., Karadžičova 10, 821 08 Bratislavaviac informácií o distribútorovi
Trvalo výhodné
Coccolino Sensitive & Soft 68PD 1,7l
1 ks
Európska únia
3,89 €
0,06 €/praciu dávku
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino Vaporesse voda do žehličky 1l
1 ks
Maďarsko
3,49 €
3,49 €/LIT
Horčica One Hand Bottles 880g Hellmann's
1 ks
Portugalsko
6,49 €
7,38 €/kg
Dressing Medovo-horčicový 1l Hellmann's
1 ks
Česká republika
9,39 €
9,39 €/kg
Trvalo výhodné
Coccolino vonné vrecúška Blue 3ks
1 ks
Európska únia
3,59 €
1,20 €/ks
Tatárska omáčka 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Majolenka originál 405ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
3,49 €
8,62 €/LIT
Tatárska omáčka 5kg Hellmann's
1 ks
Španielsko
30,99 €
6,20 €/kg
Trvalo výhodné
Savo Original Voda a povrchy, čistič 1,2l
1 ks
Európska únia
2,49 €
2,08 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
Majonéza One Hand Bottles 820g Hellmann's
6,49 € s 19% DPH