Allnature Pracia sóda 5kg

1 ks
Poľsko
Allnature Pracia sóda. Hmotnosť/ Objem: 5kg.
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Pracie prášky sypké
Množstvo v kartóne 2 ks
Cena za kg 2,10 €
Na sklade viac ako 10 ks
10,49 € s 23% DPH
Allnature Pracia sóda 5kg

Allnature Pracia sóda je vhodná ako doplnok či náhrada pracieho prostriedku. Možno ju tiež odmasťovať mastné, pripálené plechy formou odmáčania.

VLASTNOSTI: odmasťuje, zmäkčuje vodu chráni práčku pred tvorbou vodného kameňa zvyšuje účinnosť pracích práškov a gélov prášková pracia sóda sa rozpúšťa rýchlejšie je teda 3x účinnejšia ako kryštalická sóda

VYUŽITIE V DOMÁCNOSTI: výroba pracích práškov (pracieho slizu) odmáčanie špinavej bielizne odmasťovanie mastných plechov v kuchyni súčasťou domácej výroby tabliet do umývačky riadu čistenie domáceho odpadu či kanalizácie na úpravu pH a karbonátovej tvrdosti vody v akváriách pH+ na zvýšenie pH v bazénoch čistenie striebra Spôsobuje vážne poškodenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. PO

ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

AK PODRÁŽDENIE OČÍ PRETRVÁVA: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

  • Skladovanie: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii dôkladne umyte ruky. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokiaľ ich možno vybrať ľahko. Pokračujte vo vyplachovaní. PRETRVÁVA PODRÁŽDENIE OČÍ: Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.
  • Návod na použitie: Použitie: RECEPT NA PRÁCI PRÁŠOK NA PRANIE: Zmiešajte sódu na pranie s najemno nastrúhaným mydlom na pranie v pomere 4:1 (napr. 400 g sódy a 100 g mydla). Starostlivo a opatrne premiešajte. Prášok zatvoríme do vedra s vekom, inak vysychá. Dávkovanie: Prispôsobte veľkosti práčky a množstvo bielizne. Odporúčame 2 až 3 lyžice na 5 až 6 kg bielizne. Pokiaľ budete mať na tmavej bielizni po vypraní biele zvyšky prášku, nabudúce uberte dávkovanie.
Zloženie

Zloženie výrobku: Uhličitan sodný (Na2CO3). (CAS 497-19-8).

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 5kg.

Podobné produkty
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Trvalo výhodné
Chanteclair pracie mydlo Marsiglia 18PD 1l
1 ks
Taliansko
2,89 €
0,16 €/praciu dávku
 Allnature Mydlové vločky 1kg
1 ks
Poľsko
10,59 €
10,59 €/kg
Trvalo výhodné
Ariel Formula Pro Plus 13 kg
1 ks
Španielsko
44,99 €
3,46 €/kg
Trvalo výhodné
Well Done Oxy prášok pred praním 750g
1 ks
Maďarsko
3,99 €
5,32 €/kg
Trvalo výhodné
Lavandera Divoké kvety prací prášok 85PD 4,675kg
1 ks
Španielsko
11,89 €
0,14 €/praciu dávku
Trvalo výhodné
Lavandera Čerešňové kvety prací prášok 85PD 4,675kg
1 ks
Španielsko
11,89 €
0,14 €/praciu dávku
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Allnature Biely ocot 10% 1l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
1 ks
Poľsko
2,49 €
24,90 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Allnature Melasa trstinová Bio 250ml
1 ks
Spojené štáty americké
1,89 €
7,56 €/LIT
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
1 ks
Česká republika
1,89 €
23,62 €/kg
Allnature Jedlá sóda 5kg
1 ks
Turecko
8,69 €
1,74 €/kg
Allnature Chlebík bezlepkový slnečnicový 350g
1 ks
Poľsko
3,79 €
10,83 €/kg
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Allnature Peroxid vodíka sprej 3% - 500ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
1 ks
Francúzsko
5,49 €
21,96 €/kg
Allnature Sirup Javorový 250ml
1 ks
Kanada
5,79 €
23,16 €/LIT
Allnature Biely ocot 10% 1l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg
Allnature Jedlá sóda 5kg
1 ks
Turecko
8,69 €
1,74 €/kg
Allnature Matcha Premium prášok 100g
1 ks
Japonsko
7,69 €
76,90 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Allnature Chlebík bezlepkový slnečnicový 350g
1 ks
Poľsko
3,79 €
10,83 €/kg
Allnature Sirup Agávový 250ml
1 ks
Mexiko
3,49 €
13,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Allnature Pracia sóda 5kg
Allnature Pracia sóda 5kg
10,49 € s 23% DPH