Allnature Arašidový krém jemný 500g

1 ks
Kategória Sladké pomazánky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 9,58 €
Dočasne nedostupný
4,79 € s 23% DPH
Allnature Arašidový krém jemný 500g

Allnature Arašidový krém jemne mletý. Veľkosť / Objem balenia: 500g.

Jemne mletý, vysoko kvalitný 100% arašidový krém obsahuje bielkoviny, zdravé tuky, nenasýtené mastné kyseliny, vitamíny, minerály a sacharidy. V arašidovom kréme ďalej nájdeme vitamíny E, B1 a B3, koenzým Q10, kyselinu listovú, horčík a fosfor.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Návod na prípravu

Arašidový krém si môžete natrieť na pečivo, pridať do kaše alebo k ovociu. Vychutnáte si ho nasladko aj naslano.

 

Vážení zákazníci,

neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť len ilustračný a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem. 

Zloženie
100% jemne mleté ARAŠIDY.

 

Alergény
Obsahuje arašidy a výrobky z arašidov.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 587,00
Energetická hodnota [KJ]: 2498,00
Tuky [Gram]: 49,70
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 7,70
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 21,30
z toho cukry [Gram]: 4,90
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 24,40
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Veľkosť / Objem balenia: 500g.

Podobné produkty
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
Arašidový krém KK 1kg Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Krém Tigrella bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
14,99 €
53,54 €/kg
-22%
Krém pistáciový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
19,89 €
15,49 €
55,32 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
HealthyCo Proteinella krém slaný karamel 360g
1 ks
Belgicko
8,09 €
22,47 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
-20%
Krém kokosový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,89 €
9,49 €
33,89 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém Tigrí orech 100% 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
12,29 €
43,89 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 30.09.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém kokosový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
40,68 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
1 ks
Česká republika
1,89 €
23,62 €/kg
Allnature Sirup Agávový 250ml
1 ks
Mexiko
3,49 €
13,96 €/LIT
Allnature EKO tablety do umývačky 60ks.
1 ks
Česká republika
9,15 €
0,15 €/ks
Allnature Perkarbonát sodný 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
3,95 €
3,95 €/kg
Allnature Chlebík bezlepkový raňajkový superfoods 350g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
10,83 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Sezamové semienka čierne 100g Allnature
1 ks
Mnohonárodnostný štát Bolívia
1,25 €
12,50 €/kg
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Allnature Epsomská soľ Mäta 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Allnature Zmes svačinka Mlsoun 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Allnature Biely ocot 10% - 5l
1 ks
Poľsko
9,79 €
1,96 €/LIT
 Allnature Kyselina citrónová 1kg
1 ks
Čína
4,59 €
4,59 €/kg
Maslo Ghí 450ml Allnature
1 ks
Litva
7,99 €
17,76 €/LIT
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
 Allnature Jedlá sóda 1kg
1 ks
Turecko
2,09 €
2,09 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Allnature Arašidový krém jemný 500g
Allnature Arašidový krém jemný 500g
4,79 € s 23% DPH