Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g

1 ks
Česká republika
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové. Cereálne krúžky s jogurtovou príchuťou a pufovaným láskavcom na povrchu sú perfektné desiata pre deti i dospelých. Hmotnosť / Objem balenia: 80g
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Cereálie a lupienky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 23,62 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,89 € s 19% DPH
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g

Cereálne krúžky s jogurtovou príchuťou si obľúbia deti aj dospelí. Perfektný ako desiata na cesty alebo jednoducho len tak na chuť. Guličky výborne chutia a dodajú potrebnú energiu. Neobsahujú lepok.



  • Skladovanie: Skladujte od 5 do 25 supňov.
Zloženie

Zloženie výrobku: Extrudované krúžky (kukurica, ryža, láskavec), jogurtová poleva (cukor, palmový tuk, sušené mlieko, srvátka a jogurtový prášok, sójový lecitín, aróma, kyselina citrónová), kokos strúhaný, poleva tmavá sójový lecitín E 322, aróma), palmový tuk, jogurtový prášok 2,5%, presladená brusnica 1,6% - tiež kľučka (brusnica, cukor, olej slnečnicový).

Alergény (zoznam zložiek): Alergény: Môže obsahovať stopy vajec, mlieka, suchých škrupinových plodov, sezamu a SO2.

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 518
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2168
Tuky [Gram] 29
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 14.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 55.7
z toho cukry [Gram] 19.2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 6.4
Soľ (NaCl) [Gram] 0.05
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 80g

Podobné produkty
Kubík cereálie Choco Balls 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
NESTLÉ NESQUIK MIX Cereálie 400g
1 ks
Poľsko
4,49 €
11,22 €/kg
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Cornflakes kukuričné BONA VITA 750g
1 ks
Česká republika
5,79 €
7,72 €/kg
Kukuričné lupienky 750g EMCO
1 ks
Česká republika
5,29 €
7,05 €/kg
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Lúpaný tigrí orech z Valencie 400g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,39 €
25,98 €/kg
Lupienky z lúpaného tigrieho orecha 300g Tigernut
1 ks
Slovensko
9,19 €
30,63 €/kg
Nestlé Nesquik Cereálie jahodová príchuť 450g
1 ks
Poľsko
4,64 €
10,31 €/kg
Allnature Biely ocot sprej 10% s vôňou citrónu 500 ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Sirup Čakankový 250ml
1 ks
Holandsko
4,99 €
19,96 €/LIT
Allnature Matcha Premium prášok 100g
1 ks
Japonsko
7,69 €
76,90 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Allnature Chrumky bezlepkové Slony jablko škorica 80g
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
24,88 €/kg
Allnature Biely ocot 10% 1l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
1 ks
Poľsko
2,49 €
24,90 €/kg
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
1 ks
Francúzsko
5,49 €
21,96 €/kg
 Allnature Kyselina citrónová v spreji 500ml
1 ks
Čína
4,09 €
8,18 €/LIT
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
1 ks
Francúzsko
5,49 €
21,96 €/kg
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
1 ks
Česká republika
1,89 €
23,62 €/kg
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
Allnature Peroxid vodíka sprej 3% - 500ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Perkarbonát sodný + TAED 5kg
1 ks
Česká republika
23,59 €
4,72 €/kg
Allnature Zmes svačinka Fit 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Chlebík bezlepkový raňajkový superfoods 350g
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
10,83 €/kg
Sezamové semienka čierne 100g Allnature
1 ks
Mnohonárodnostný štát Bolívia
1,25 €
12,50 €/kg
Allnature Matcha Premium prášok 100g
1 ks
Japonsko
7,69 €
76,90 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
1,89 € s 19% DPH