Krém Big Matcha 200g Big Boy®

1 ks
Česká republika
Big Boy® Krém Big Matcha. Hmotnosť/ Objem balenia: 200g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Sladké pomazánky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 49,45 €
Na sklade viac ako 1 ks
9,89 € s 23% DPH
Krém Big Matcha 200g Big Boy®

Matcha lovers, zbystrite. Toto nie je len tak hocijaký krém – toto je mandľový krém s matchou, ktorý ťa dostane hneď na prvé ochutnanie. Jemné mandle sa tu stretávajú s výraznou chuťou pravej japonskej matchy a spoločne vytvárajú dokonale vyvážený zážitok – jemne sladký, krémový a s typickou sviežou „zelenou“ linkou. Ideálna voľba pre všetkých, ktorí milujú matcha dezerty, ale chcú niečo rýchle, hravé a fakt dobré.

  • Skladovanie: Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chlade do 4 °C a spotrebujte do dvoch mesiacov.
  • Návod na prípravu: Pred konzumáciou premiešajte. Separácia nie je na závadu. Obsahuje kofeín ( (23 mg / 100 g) – nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Zloženie

Mleté blanšírované mandle 57,5 %, trstinový cukor v prášku, rastlinný tuk – bambucký, biela čokoláda (cukor, kakaové maslo, sušené plnotučné mlieko, emulgátor: lecitíny (sója), prírodná vanilková aróma), sušený rastlinný nápoj (extrakt z dužiny kokosového orecha, ryžový maltodextrín), zelený čaj matcha 1 % (Krajina pôvodu: Japonsko).

Môže obsahovať stopy arašidov a iných orechov.

Alergény: MLIEKO, sója, orechy, arašidy

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 623
Energetická hodnota [KJ]: 2590
Tuky [Gram]: 46,4
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 11,3
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 35,8
z toho cukry [Gram]: 24,3
Vláknina [Gram]  5,7
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 12,9
Soľ (NaCl) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 200g.

Podobné produkty
Krém Tigrella bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
14,99 €
53,54 €/kg
HealthyCo Proteinella krém slaný karamel 360g
Dočasne nedostupné
1 ks
8,09 €
22,47 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Krém Tigrí orech 100% 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
12,29 €
43,89 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
1 ks
Česká republika
4,79 €
9,58 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
1 ks
Česká republika
2,89 €
13,14 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
HealthyCo Proteinella krém slaný k. 360g VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
8,09 €
6,47 €
17,98 €/kg
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
Krém kokosový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
40,68 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
-20%
Krém kokosový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,89 €
9,49 €
33,89 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Arašidový krém KK 1kg Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
BIG BOY®
Štěrboholská 1434/102a, Hostivař, 102 00 Praha 10viac informácií o distribútorovi
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Krém Big Matcha 200g Big Boy®
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
9,89 € s 23% DPH