Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy

1 ks
Česká republika
Big Boy Sladký krém s lieskovými orechmi s príchuťou mlieka a karamelu, so sladidlom. Hmotnosť/ Objem balenia: 220g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Sladké pomazánky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 56,32 €
Na sklade viac ako 1 ks
12,39 € s 23% DPH
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy

Zabudnite na všetko, čo ste doteraz ochutnali - Big King prekonáva aj naše legendárne Bueno! Jemná kombinácia lieskových orieškov, mliečneho krému a karamelu vás dostane na prvú lyžičku. Nový favorit je jasný - krém, ktorý si zaslúži kráľovskú korunu. Pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok! kráľovského sveta chutí. Big King je lahodný krém s lieskovými orieškami, jemnou mliečnou príchuťou a zamatovým dotykom karamelu – dokonalá harmónia, ktorá z každej lyžičky robí malé kráľovské potešenie.

  • Skladovanie: Skladuj v suchu a nevystavuj priamemu slnečnému žiareniu. Chráň pred teplom. Po otvorení spotrebuj do dvoch mesiacov.
  • Návod na použitie: Pred konzumáciou premiešajte. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňacie účinky.
Zloženie

Zloženie výrobku: Pražené lieskové orechy 40,9 %, trstinový cukor, proteínový krém s mliečnou príchuťou a sladidlom (zmes rastlinných tukov a olejov: slnečnicový olej, kokosový olej, kakaové maslo, olej zo svetlice farbiarskej, sladidlo: maltitol, zmes srvátky, sušený vanilín), krém s karamelovou príchuťou (glukózový sirup, sladené kondenzované odstredené mlieko, cukor, pitná voda, kakaové maslo, modifikovaný škrob, zahusťovadlo: agar, aróma, emulgátory: mono- a diglyceridy mastných kyselín a slnečnicový konzervant: sorban draselný), sušené odstredené mlieko, kakao 3 % (kakaový prášok, regulátor kyslosti: uhličitan draselný). Môže obsahovať stopy iných orechov, arašidov a sóje.

Alergény (zoznam zložiek): orechy, mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: stopy arašidov a sóje

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 530
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2209
Tuky [Gram] 34
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 6.2
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 43
z toho cukry [Gram] 36
Vláknina [Gram] 4.6
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 13
Soľ (NaCl) [Gram] 0.09
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 220g.

Podobné produkty
Krém kokosový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
40,68 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
HealthyCo Proteinella krém slaný k. 360g VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
8,09 €
6,47 €
17,98 €/kg
HealthyCo Proteinella krém slaný karamel 360g
Dočasne nedostupné
1 ks
8,09 €
22,47 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Očakávame 01.10.
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
Arašidový krém KK 1kg Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Krém Tigrella bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
14,99 €
53,54 €/kg
-20%
Krém kokosový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,89 €
9,49 €
33,89 €/kg
Krém Tigrí orech 100% 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
12,29 €
43,89 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
Očakávame 01.10.
1 ks
4,79 €
9,58 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Arachis s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, Praha 102 00 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
12,39 € s 23% DPH