Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy

1 ks
Big Boy Lieskovorechový krém s kokosovým mliekom a cukrom. Hmotnosť/ Objem balenia: 220g.
Kategória Sladké pomazánky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 44,95 €
Dočasne nedostupný
9,89 € s 23% DPH
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy

Nová verzia Big Buena zaručene poteší všetkých vegánov. S kokosovým mliekom, bez palmového oleja! V tomto hodobóže labôžo krémíka na teba čakajú starostlivo vybrané nasucho pražené lískače (50%) alebo trstinový cukor. Sme veľmi radi, že môžeme bigboy fajnšmekrov preverenú dobrotu naservírovať novo aj všetkým vegánom. Tak smelo do toho, tvoje chuťové poháriky už sa tešia na úplne novú jazdu!

  • Skladovanie: Skladuj v suchu a nevystavuj priamemu slnečnému žiareniu. Chráň pred teplom. Po otvorení spotrebuj do dvoch mesiacov.
  • Návod na použitie: Určené na priamu spotrebu. Prípadná separácia oleja na povrchu nie je na závadou, jedná sa o prirodzený jav. Pred konzumáciou premiešajte.
Zloženie

Zloženie výrobku: Lieskové orechy pražené mleté ??50 %, cukor trstinový, kokosové mlieko sušené 15 %. Môže obsahovať stopy ostatných škrupinových plodov a arašidov.

Alergény (zoznam zložiek): orechy, mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: škrupinové plody, arašidy

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 588
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2443
Tuky [Gram] 42
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 11
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 42
z toho cukry [Gram] 37
Vláknina [Gram] 4.4
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 8.3
Soľ (NaCl) [Gram] 0.04
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 220g.

Podobné produkty
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
HealthyCo Proteinella krém slaný k. 360g VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
8,09 €
6,47 €
17,98 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
1 ks
Česká republika
4,79 €
9,58 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Arašidový krém KK 1kg Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
-20%
Krém kokosový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,89 €
9,49 €
33,89 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Tigrí orech 100% 280g Tigernut
Dočasne nedostupné
1 ks
12,29 €
43,89 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
1 ks
Česká republika
2,89 €
13,14 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
Krém kokosový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
40,68 €/kg
HealthyCo Proteinella krém slaný karamel 360g
Dočasne nedostupné
1 ks
8,09 €
22,47 €/kg
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Krém Tigrella bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
14,99 €
53,54 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Arachis s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, Praha 102 00 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
9,89 € s 23% DPH