Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy

1 ks
Česká republika
Big Boy Krém Pistáciový vaječňák. Hmotnosť/ Objem balenia: 220g.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Sladké pomazánky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 61,32 €
Na sklade viac ako 1 ks
13,49 € s 23% DPH
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy

Priprav sa na hriešne dobrý zážitok – tu sa totiž stretáva noblesa pistácií s krémovým vaječňákom! Táto limitka ťa prenesie do sveta, kde sa neoslavujú len Vianoce, ale každá lyžička. Jemne nasladnutý pistáciový krém s nádychom vaječného likéru pohladí tvoje chuťové poháriky tak, že zabudneš, čo znamená „dať si len trochu“. Krásne hladká textúra, poctivé suroviny a tá nezameniteľná BIG BOY energia – presne tak chutí sviatočná nálada v každom súste.

  • Skladovanie: Chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do dvoch mesiacov.
  • Návod na použitie: Pred konzumáciou premiešajte. Nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňavé účinky. Určené na priamu spotrebu.
Zloženie

Zloženie výrobku: Krém s príchuťou mlieka a sladidlom (zmes rastlinných tukov a olejov: slnečnicový olej, kokosový olej, kakaové maslo, šafránový olej, sladidlo: maltitol, zmes srvátky, sušené odstredené mlieko, slnečnicový lecitín, vanilín), pražené pistáciové jadrá 19,9 %, sušené pasterizované vaječné bielky (vaječné bielky, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), rumová aróma. Môže obsahovať stopy iných orechov a arašidov.

Alergény (zoznam zložiek): mlieko, vajcia, orechy,

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 547
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 2267
Tuky [Gram] 42
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 19
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 28
z toho cukry [Gram] 5.9
Vláknina [Gram] 4.2
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 20
Soľ (NaCl) [Gram] 0.23
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 220g.

Podobné produkty
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Očakávame 01.10.
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
HealthyCo Proteinella krém čokoláda/oriešok 360g
1 ks
Belgicko
7,79 €
21,64 €/kg
Gaštanový krém sladený 100g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
2,29 €
22,90 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém kokosový 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,39 €
40,68 €/kg
Spotrebujte do 13.10.26 Spotreba 13.10.26
-20%
HealthyCo Proteinella krém slaný k. 360g VÝPREDAJ
1 ks
Belgicko
8,09 €
6,47 €
17,98 €/kg
Gaštanový krém sladený 750g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
9,99 €
13,32 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Gaštanový krém sladený 500g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
6,99 €
13,98 €/kg
HealthyCo Proteinella krém slaný karamel 360g
Dočasne nedostupné
1 ks
8,09 €
22,47 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
Očakávame 01.10.
1 ks
4,79 €
9,58 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Big Matcha 200g Big Boy®
1 ks
Česká republika
9,89 €
49,45 €/kg
-21%
Gaštanový krém sladený 250g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
4,69 €
3,69 €
14,76 €/kg
Krém Tigrí orech 100% 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
12,29 €
43,89 €/kg
Krém Tigrella bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
14,99 €
53,54 €/kg
Arašidový krém KK 1kg Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
-20%
Krém kokosový bez cukru 280g Tigernut
1 ks
Slovensko
11,89 €
9,49 €
33,89 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Krémy 2-pack Zimná pohádka 440g Big Boy
1 ks
Česká republika
23,29 €
52,93 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Arachis s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, Praha 102 00 Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Krém Big Bueno Vegan 220g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
9,89 €
44,95 €/kg
Krém Big King s lieskovými orechmi, mliekom a karamelom 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
12,39 €
56,32 €/kg
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
1 ks
Česká republika
13,49 €
61,32 €/kg
Krém Big Bueno zero 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
10,99 €
49,95 €/kg
Krém Proteinový pistáciový 220g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
12,99 €
59,05 €/kg
Ryžová kaša s jogurtom 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,39 €
23,97 €/kg
Ryžová kaša Slaný karamel 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
20,22 €/kg
Ryžová kaša Big Bueno 350g Big Boy
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg
Lyofilizovaná Modrá Malina 160g Big Boy
Dočasne nedostupné
1 ks
11,89 €
74,31 €/kg
Ryžová Kaša Big Rafael 350g Big Boy
Očakávame 07.10.
1 ks
Česká republika
8,09 €
23,11 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
Krém Pistáciový vaječňák 220g Big Boy
13,49 € s 23% DPH