Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg

1 ks
Česká republika
Allnature Epsomská soľ Levanduľa. Hmotnosť/ Objem: 1kg.
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Sprchové gély a telové peelingy
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 4,69 €
Na sklade viac ako 10 ks
4,69 € s 23% DPH
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg

Epsomská minerálna soľ do kúpeľa s levanduľou. Epsomská soľ uvoľňuje svaly a detoxikuje. Levanduľa je známa pre svoj pozitívny vplyv na kvalitu spánku. Jej vôňa pomáha telu aj mysli lepšie relaxovať. Kúpeľ nôh v Epsomskej soli pomáha odbúravať opuchy dolných končatín a ničí baktérie, ktoré spôsobujú ich zápach. Soľ je možné použiť aj ako peeling celého tela.

 

  • Skladovanie: Skladujte uzavreté v suchu.
  • Návod na použitie: Kúpeľ v Epsomskej soli: Napustite vaňu teplou vodou a prisypte Epsomskú soľ. Na každých 25-30 kg Vašej váhy pripadá 0,5 hrnčeka (1dcl) Epsomskej soli. Na kúpeľ si vyhraďte aspoň 40 minút. Dôjde tak k maximálnej eliminácii toxínov a absorbovaniu minerálov z vody.
Zloženie

Zloženie výrobku: Síran horúčkovitý heptahydrát - horká soľ (MgSO4x7H2O), levanduľa sušený kvet.

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 1kg.

Podobné produkty
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Citrón a Mäta 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Trvalo výhodné
Fresh Juice soľ do kúpeľa Litchi 700g
1 ks
1,75 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
Nivea Diamond&Argan Oil Ošetrujúci sprch.gél 500ml
1 ks
Nemecko
3,09 €
6,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Creme Care Ošetrujúci sprchovací gél 500ml
1 ks
Európska únia
3,19 €
6,38 €/LIT
Trvalo výhodné
Nivea Men Active Energy Sprchovací gél 500 ml
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Fruit sprchový gél Kiwi a hrozno 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Fresh Juice soľ do kúpeľa Orange 700g
1 ks
1,75 €
2,50 €/kg
Trvalo výhodné
Isolda Orange telové mydlo a šampón 5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Allnature Epsomská soľ Mäta 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Trvalo výhodné
Isolda Violet Energy telové mydlo a šampón  5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Trvalo výhodné
Frosch Senses sprchový gél Granátové jablko 300ml
1 ks
Rakúsko
2,99 €
9,97 €/LIT
Method Simply Nourish sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Method Daily Zen sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Lactovit Lactourea sprchový gél 500ml
1 ks
Španielsko
2,99 €
5,98 €/LIT
Trvalo výhodné
Isolda Black Cherry telové mydlo a šampón  5l
1 ks
Česká republika
8,69 €
1,74 €/LIT
Method Pure Peace sprchový gél 532ml
1 ks
Belgicko
7,95 €
14,94 €/LIT
Allnature Epsomská soľ 1kg
1 ks
Čína
4,39 €
4,39 €/kg
Trvalo výhodné
Nivea Men Energy Sprchovací gél 500 ml
1 ks
Európska únia
3,59 €
7,18 €/LIT
Trvalo výhodné
Isolda Silver telový a vlasový šampón 5l
1 ks
Česká republika
15,49 €
3,10 €/LIT
Allnature Zmes svačinka Mlsoun 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Biely ocot sprej 10% s vôňou citrónu 500 ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Zmes svačinka Sport 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Zmes svačinka Fit 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Jedlá sóda 5kg
1 ks
Turecko
8,69 €
1,74 €/kg
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
9,58 €/kg
Allnature Epsomská soľ 1kg
1 ks
Čína
4,39 €
4,39 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 5kg
1 ks
Česká republika
25,89 €
5,18 €/kg
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
1 ks
Česká republika
1,89 €
23,62 €/kg
Allnature Epsomská soľ 1kg
1 ks
Čína
4,39 €
4,39 €/kg
Allnature Zmes svačinka Sport 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 500g
Dočasne nedostupné
1 ks
4,79 €
9,58 €/kg
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
1 ks
Česká republika
4,69 €
4,69 €/kg
 Allnature Perkarbonát sodný + TAED 1kg
1 ks
Česká republika
5,49 €
5,49 €/kg
Allnature Kaiserky bezlepkové 100g
1 ks
Poľsko
2,49 €
24,90 €/kg
Maslo Ghí 1l Allnature
1 ks
Litva
15,69 €
15,69 €/LIT
Sezamové semienka čierne 100g Allnature
1 ks
Mnohonárodnostný štát Bolívia
1,25 €
12,50 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
Allnature Epsomská soľ Levanduľa 1kg
4,69 € s 23% DPH