Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi

1 ks
Rakúsko
Johann Kotányi Zmes korenia na Fašírky. Hmotnosť/Objem balenia: 23g
Krajina pôvodu Rakúsko
Kategória Zmesi korenia
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 34,35 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,79 € s 19% DPH
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi

Johann Kotányi Zmes korenia na Fašírky.

  • Skladovanie: 7.2
  • Návod na použitie: Fašírky // Pre 4 osoby potrebujete: // 800 g zmesi mletého mäsa, 1 balenie prípravku s koreninami KOTÁNYI na Fašírky, 1 cibuľu, 2 strúčiky cesnaku, 2 PL petržlenovej vňate, 2 vajcia, 1 ČL horčice, 1 ČL kečupu, 2 biele rožky (namočené a vyžmýkané), strúhanku na obaľovanie, rastlinný olej na vyprážanie Návod na prípravu: [pan] Nadrobno nakrájanú cibuľu a cesnak opražte na oleji, pridajte petržlenovú vňať a nechajte vychladnúť. [Bowl] Mäso zmiešajte s prípravok s koreninami KOTÁNYI na Fašírky, ostatnými prísadami a dôkladne premiešajte. Vytvorte fašírky a obaľte ich v strúhanke. [Pan] Potom smažte na oleji do zlatista.

-

-

-

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie

Zloženie výrobku: Sušená cibuľa, sušený cesnak, HORČICOVÉ SEMENÁ, jedlá soľ jódovaná (jedlá soľ, jodid draselný) (max. 18 %), majorán, čierne korenie, mletá paprika, nové korenie, kajenská paprika.

Alergény (zoznam zložiek): HORČICOVÉ SEMENÁ

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: neobsahuje

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 290
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1214
Tuky [Gram] 6.2
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 0.7
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 35
z toho cukry [Gram] 8.7
Vláknina [Gram] N/A
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 14
Soľ (NaCl) [Gram] 15
Obsah balenia

0.023

Podobné produkty
Gril Burger, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Korenie BIO Stredomorské bylinky 15g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
66,00 €/kg
Korenie Perníkové 20g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
0,85 €
42,50 €/kg
Korenie BIO Minútky na mäso 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Pyramídky Punč 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Hranolky pečené, koreninová soľ 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie 4 farieb celé 360g Lunys
1 ks
Slovensko
9,99 €
27,75 €/kg
Dip alioli s medvedím cesnakom 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Cesnakový mix s údenou soľou Mlynček 56g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,99 €
53,39 €/kg
Gril Steak, koreninový prípravok bez soli, 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Koreniaca zmes na kura 900g Hügli
1 ks
Česká republika
13,79 €
15,32 €/kg
Dip bylinkový s mätou 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
44,50 €/kg
Gril Hydina, prípravok s koreninami 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Gril Bravčové, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Chilli vlákna 45g Kotányi
1 ks
Indonézia
5,49 €
122,00 €/kg
Korenie Pyramídky Sviečková omáčka 20g Vitana
1 ks
Česká republika
1,15 €
57,50 €/kg
Dip chilli s Jalapenos 25g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
35,60 €/kg
Bataty pečené, prípravok s koreninami 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,89 €
29,67 €/kg
Korenie Provensálske LUNYS 200g
1 ks
Grécko
4,19 €
20,95 €/kg
Korenie Halászlé 30g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,79 €
26,33 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Údená Soľ s morskou soľou Mlynček 95g Kotányi
1 ks
Taliansko
2,99 €
31,47 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Citrónová kôra krájaná sušená 14g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
56,43 €/kg
Olej v spreji maslová príchuť 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Olej v spreji neutrálny 500ml Kotányi
1 ks
Nemecko
8,19 €
16,38 €/LIT
Zmes korenia na Pizzu 18g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
43,89 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Karamel-vanila 53g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
48,87 €/kg
Korenie Paprika údená sladká mletá 25g Kotányi
1 ks
Španielsko
0,79 €
31,60 €/kg
Zmes korenia Provensálske byl. Mlynček 33g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,99 €
56,86 €/kg
Zmes korenia Chilli con carne 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Korenie Badián celý 8g Kotányi
1 ks
Rakúsko
1,19 €
148,75 €/kg
Zmes korenia Mlynček Cesnak 48g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,59 €
53,96 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
Korenie Koriandrové listy 6g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
131,67 €/kg
Posýpka dekoratívna Karamel-Vanilka 20g Kotányi
1 ks
Nemecko
1,09 €
54,50 €/kg
Korenie Kôpor sušený drvený 11g Kotányi
1 ks
Nemecko
0,79 €
71,82 €/kg
Cukrová posýpka Mlynček Kakaový bozk 63g Kotányi
1 ks
Rakúsko
2,69 €
42,70 €/kg
Zmes korenia na cestoviny s paradajkami a bazalkou 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,99 €
49,50 €/kg
Korenie Chilli papričky drvené Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,19 €
62,57 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
Zmes korenia na Fašírky 23g Kotányi
0,79 € s 19% DPH