Rezance, cestoviny a krutóny do polievky

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
18 produktov
Udon rezance čerstvé 200g Mai Wan
1 ks
Čína
0,99 €
4,95 €/kg
Cestoviny Rezance Vlasovky 250g Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
1,39 €
5,56 €/kg
Cestoviny Mrvenička 500g Gyermelyi
1 ks
Maďarsko
1,99 €
3,98 €/kg
Ryžové rezance 3mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Ryžové rezance 7mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Ryžové rezance 3mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Rezance ryžové 250g SHAN SHI
1 ks
Čína
3,35 €
13,40 €/kg
Ryžové rezance 1mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Polievkové guličky 1kg Lunys
1 ks
Nemecko
6,69 €
6,69 €/kg
Žemlové kocky 5kg PeterKuchen
1 ks
Rakúsko
20,69 €
4,14 €/kg
Ryžové rezance 7mm 240g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
8,29 €/kg
Žemľové kocky 500g Lunys
1 ks
Nemecko
4,49 €
8,98 €/kg
Ryžové rezance 1mm 1kg Lucka
1 ks
Vietnam
6,09 €
6,09 €/kg
Polievkové guličky 300g Lunys
1 ks
Nemecko
2,69 €
8,97 €/kg
Žemľové kocky 150g Lunys
1 ks
Nemecko
1,89 €
12,60 €/kg
Polievkové guličky Zlaté 4x500g Hügli
1 KT
Rakúsko
23,99 €
23,99 €/kg
Fridátové rezance 2x1kg Hügli
1 KT
Rakúsko
32,69 €
32,69 €/kg
Cestoviny Rezance Mie bezvaječné 250g Shan'shi
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana