Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm

1 ks
Španielsko
Natur Farm Tuniak v slnečnicovom oleji. Hmotnosť / Objem balenia: 4x80g
Krajina pôvodu Španielsko
Kategória Ryby a morské plody
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 19,18 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,99 € s 19% DPH
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm

Natur Farm Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g.



 

  • Skladovanie: skladujte v suchu a chráňte pred teplom a mrazom. Po otvorení skladujte v chladničke v nekovovej nádobe a spotrebujte do 24 hodín.
  • Návod na použitie: určené na priamu konzumáciu
Zloženie

Zloženie výrobku: Tuniak pruhovaný (Katsuwonus pelamis), (65%), slnečnicový olej (34%), soľ (1%)

Alergény (zoznam zložiek): ryby

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 372
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1541
Tuky [Gram] 32
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 3.4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 1
z toho cukry [Gram]  
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 20
Soľ (NaCl) [Gram] 0.78
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 4x80g

Podobné produkty
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 160 g
1 ks
Taliansko
3,70 €
35,58 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
1,73 €/ks
Makrelové filety tabacso 170g Franz Josef
1 ks
Poľsko
2,99 €
29,31 €/kg
Rio Mare Tuniak vo vlastnej šťave 160 g
1 ks
Taliansko
3,69 €
32,95 €/kg
Rio Mare Tuniak v olivovom oleji 3 x 80 g
1 ks
Taliansko
5,19 €
33,27 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Quinoa 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Mexico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Ančovičky filety v oleji 720g Mazza
1 ks
Taliansko
17,19 €
45,24 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fusilli 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Fazuľový mix 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardinky v oleji 125g Giana
1 ks
Maroko
1,19 €
13,22 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát šošovica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Kuskus 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Sardelové filety v oleji 45g Franz Josef Kaiser
1 ks
Španielsko
2,69 €
99,63 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát mexiko 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát kukurica 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Sardelové očká v oleji s kaparami 45g Franz Josef
1 ks
Španielsko
2,89 €
107,04 €/kg
Franz Josef Tuniakový šalát Basilico 160g
1 ks
Španielsko
2,69 €
16,81 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát CousCous 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Kompót Slivky polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,29 €
6,27 €/kg
Sirup Čučoriedkový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Jalapeňos papričky krájané 335g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,09 €
11,00 €/kg
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
Mrkva s hráškom sterilizovaná 470g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,11 €/kg
Sirup Bazový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Mango plátky 425g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,79 €
13,16 €/kg
Sirup Pomaranč 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Sirup Malinový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
Sirup citrón-limetka-mäta-uhorka Natur Farm 700 ml
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Olej makový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
5,49 €
21,96 €/LIT
Uhorky sterilizované sendvičové 660g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,89 €
8,03 €/kg
Kompót Jahody 400g Natur Farm
1 ks
Čína
1,79 €
11,19 €/kg
Sirup Citrus mix 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Žemle Hamburger sezam 6ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,41 €/ks
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Tuniak v paradajkovej omáčke 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
3,99 € s 19% DPH