Kompót Slivky polené 700g Natur Farm

1 ks
Bulharsko
Natur Farm Slivky polené, spracované sterilizované jednodruhové ovocie - kompót, v sladkom náleve, s objemom: 700 g / pevný podiel: 365 g
Krajina pôvodu Bulharsko
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 6,27 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,29 € s 23% DPH
Kompót Slivky polené 700g Natur Farm
Krajina pôvodu
  • Bulharsko
Skladovanie
  • Skladujte v suchu, mimo dosah slnečných lúčov. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do 2 dní.
  • Pri izbovej teplote
Varovanie
  • Výrobok môže obsahovať kôstky alebo ich časti.

Zloženie

Slivky, Pitná voda, Cukor, Kyselina: kyselina citrónová

Výživové hodnoty na 100g
Energia291,2 kJ
69,6 kcal
Tuky0 g
Z toho nas. mast. kysel.0,0 g
Sacharidy17 g
Z toho cukry6,3 g
Bielkoviny0,4 g
Soľ0 g

 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 710 g 

Podobné produkty
Kompót Slivky polené 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,09 €
5,97 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
Očakávame 29.09.
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Kompót Brusnice celé 820g Rolnik
1 ks
Poľsko
8,29 €
10,11 €/kg
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Jalapeňos papričky krájané 335g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,09 €
11,00 €/kg
Králičie stehno celé 450g Natur Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
13,98 €/kg
Kompót Mango plátky 425g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,79 €
13,16 €/kg
Kompót čučoriedkový 350g Natur Farm
1 ks
Česká republika
4,09 €
27,27 €/kg
Sirup Bazový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Olej sezamový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,39 €
17,56 €/LIT
Kompót Čerešne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,89 €
10,81 €/kg
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
17,81 €/kg
Slimáky Achátové  800g Natur Farm
1 ks
Indonézia
17,99 €
37,48 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm
1 ks
7,99 €
3,63 €/kg
Sirup Malinový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Žemle Mega burger sezam 4ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,62 €/ks
Žemle Hamburger sezam 6ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,41 €/ks
Kompót Jahody 400g Natur Farm
1 ks
Čína
1,79 €
11,19 €/kg
-25%
Kompót Višne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,79 €
3,59 €
10,26 €/kg
Kompót čučoriedkový 350g Natur Farm
1 ks
Česká republika
4,09 €
27,27 €/kg
Kompót Čerešne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,89 €
10,81 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Slivky polené 700g Natur Farm
Kompót Slivky polené 700g Natur Farm
2,29 € s 23% DPH