Olej ľanový 250ml Natur Farm

1 ks
Maďarsko
Krajina pôvodu Maďarsko
Kategória Špeciálne a ochutené
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za LIT 11,16 €
Na sklade viac ako 1 ks
2,79 € s 19% DPH
Olej ľanový 250ml Natur Farm
Ľanový olej za studena lisovaný

Natur Farm Ľanový olej za studena lisovaný 250 ml

Popis

Značka

Natur Farm

Skladovanie
  • Skladujte na suchom mieste mimo dosahu slnečných lúčov. Po otvorení skladujte v chladničke.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Prípadný zákal nie je závadou.

Zloženie
Výživové hodnoty Na 100 g:
Energia 3700 kJ/900 kcal
Tuky 100 g
z toho nasýtené mastné kyseliny10 g
z toho mononenasýtené mastné kyseliny20 g
z toho polynenasýtené mastné kyseliny70 g
Sacharidy 0 g
z toho cukry 0 g
Bielkoviny 0 g
Soľ 0 g

 

Alergény
Orechy:Môže obsahovať
Sezam:Môže obsahovať

 


Môže obsahovať sezam a orechy.

Obsah balenia

250 ml - Sklenená fľaša

Rozmery
Výška regálu:221 mm
Šírka regálu:48 mm
Hĺbka regálu:48 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:482 g

 

Recyklácia
Fľaša:Sklo - štandardne recyklované

 

Podobné produkty
Avokádový olej v spreji 200ml Vilgain
1 ks
Taliansko
6,69 €
33,45 €/LIT
Olej ryžový 750ml Franz Josef
1 ks
Španielsko
6,40 €
8,53 €/LIT
Olej makový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
5,49 €
21,96 €/LIT
Olej olivový extra s Cesnakom 250ml Casa Rinaldi
1 ks
Taliansko
8,79 €
35,16 €/LIT
Olej olivový extra s Bazalkou 250ml Casa Rinaldi
1 ks
Taliansko
8,79 €
35,16 €/LIT
Olej sezamový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,39 €
17,56 €/LIT
Olej hľúzovkový 250ml Santagata
1 ks
Taliansko
7,99 €
31,96 €/LIT
Olej olivový extra s Chilli 250ml Casa Rinaldi
1 ks
Taliansko
8,79 €
35,16 €/LIT
Olej tekvicový 250ml Franz Josef
Očakávame 29.09.
1 ks
Rakúsko
8,05 €
32,20 €/LIT
Kompót Mango plátky 425g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,79 €
13,16 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
17,81 €/kg
Fazuľa biela veľká sterilizovaná 400g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,15 €
4,79 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1kg Natur Farm
1 ks
Španielsko
9,29 €
9,78 €/kg
Mrkva s hráškom sterilizovaná 470g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,11 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
9,69 €
19,38 €/kg
Maces 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,49 €
8,98 €/kg
Sirup Čučoriedkový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,89 €
4,25 €/kg
Sirup citrón-limetka-mäta-uhorka Natur Farm 700 ml
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Detské šampanské FC Barcelona jahoda 750 ml
1 ks
Maďarsko
2,79 €
3,72 €/LIT
Olej kokosový Coco24 500ml Natur Farm
1 ks
Slovensko
4,39 €
8,78 €/LIT
Kompót čučoriedkový 350g Natur Farm
1 ks
Česká republika
4,09 €
27,27 €/kg
Žemle Hamburger sezam 6ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,41 €/ks
Sirup Pomaranč 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Olej ľanový 250ml Natur Farm
Olej ľanový 250ml Natur Farm
2,79 € s 19% DPH