Kompót Marhule polené 700g Natur Farm

1 ks
Bulharsko
Krajina pôvodu Bulharsko
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 8,21 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 23% DPH
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
Natur Farm Marhule (polené, nelúpané), spracované sterilizované jednodruhové ovocie - kompót, v sladkom náleve, s objemom: 700 g, pevný podiel (Hmotnosť po odkvapkaní):365 g

Natur Farm Marhuľový kompót 700 g

Popis

Natur Farm® ocenený Awarded Superbrands Slovakia 2017.

Značka

Natur Farm

Pôvod
Krajina pôvodu: Bulharsko

Skladovanie
  • Skladujte v suchu mimo slnečného žiarenia. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte 3 dní.
  • Pri izbovej teplote

Varovanie

Môže obsahovať kôstky alebo ich časti.

Zloženie

Marhule (nelúpané, polené), Pitná voda, Cukor, Kyselina: kyselina citrónová, Antioxidant: kyselina askorbová

Výživové hodnoty na 100 g:
energia286 kJ/ 67 kcal
tuky0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
sacharidy15,7 g
z toho cukry15 g
bielkoviny0,6 g
soľ0,11 g

 

Obsah balenia

700 g - Zavárací pohár

Rozmery
Výška regálu: 143 mm
Šírka regálu: 91 mm
Hĺbka regálu: 91 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 1031 g

 

Recyklácia
Pohár: Sklo - štandardne recyklované

 

Podobné produkty
Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,69 €
8,15 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
Očakávame 29.09.
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Kompót Brusnice celé 820g Rolnik
1 ks
Poľsko
8,29 €
10,11 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Sirup Pomaranč 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Uhorky sterilizované 3-6cm 680g  Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,89 €
7,61 €/kg
Králičie stehno celé 450g Natur Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
6,29 €
13,98 €/kg
Kompót čučoriedkový 350g Natur Farm
1 ks
Česká republika
4,09 €
27,27 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
9,69 €
19,38 €/kg
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Kompót Slivky polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,29 €
6,27 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1kg Natur Farm
1 ks
Španielsko
9,29 €
9,78 €/kg
Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm
1 ks
Turecko
2,89 €
4,25 €/kg
Kompót Čerešne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,89 €
10,81 €/kg
Žemle Mega burger sezam 4ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,62 €/ks
Kompót čučoriedkový 350g Natur Farm
1 ks
Česká republika
4,09 €
27,27 €/kg
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
-21%
Kompót Ovocný koktejl 410g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,49 €
5,96 €/kg
Sirup Pomaranč 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Uhorky sterilizované sendvičové 660g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,89 €
8,03 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
2,99 € s 23% DPH