Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm

1 ks
Turecko
Natur Farm Uhorky 4-7cm Premium . Objem/Hmotnosť balenia: 720ml/680g.
Krajina pôvodu Turecko
Kategória Konzervovaná a nakladaná zelenina
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 4,25 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,89 € s 19% DPH
Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm

Uhorky v sladko-kyslom korenenom náleve s cukrom a sladidlom. Sterilizované.

Určené na priamu konzumáciu.

Skladovanie
  • Skladujte v suchu mimo slnečného žiarenia. Minimálna trvanlivosť je uvedená na obale. Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujete do 3 dní.
Zloženie
Uhorky, pitná voda, ocot, cukor, cibuľa, jedlá soľ, HORČIČNÉ semená, sladidlo: sacharín, stužovadlo: chlorid vápenatý, aróma.

 

Alergény
Obsahuje horčičné semienka.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 26,00
Energetická hodnota [KJ]: 110,00
Tuky [Gram]: 0,50
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 4,50
z toho cukry [Gram]: 4,00
Vláknina [Gram] 2,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,10
Obsah balenia

Objem/Hmotnosť balenia: 720ml/680g. Veľkosť 1 uhorky je 4-7 cm.

Podobné produkty
Uhorky sterilizované 3-6cm 680g  Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,89 €
7,61 €/kg
-20%
Uhorky sterilizované 6-9cm 680g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
4,68 €/kg
Chren sterilizovaný 3720ml/3550g Ady
1 ks
Slovensko
16,99 €
4,79 €/kg
Artičoky štvrťky v slanom náleve 400g Bassta
1 ks
Taliansko
3,49 €
14,54 €/kg
-21%
Cibuľové chutney 220g Beef House
1 ks
Slovensko
3,79 €
2,99 €
13,59 €/kg
Cibuľové chutney 500g Beef House
1 ks
Slovensko
6,69 €
13,38 €/kg
Artičoky krájané prírodné 2,5kg Mazza
1 ks
Taliansko
9,59 €
7,99 €/kg
Cibuľka perličky v náleve pikant 280ml (250g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
11,46 €/kg
Baranie rohy jemné 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
9,39 €
5,87 €/kg
Bonduelle Créatif Mexico zmes steril. 425ml (300g)
1 ks
Maďarsko
2,29 €
8,64 €/kg
Cibuľka perličky v náleve 370ml (330g) Ady
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,84 €/kg
Bambusové výhonky plátky 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Artičoky štvrtky v slanom náleve 2,5kg Bassta
1 ks
Španielsko
11,09 €
7,15 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Cesnaková pasta bez soli 3 kg vedro
1 ks
Slovensko
12,19 €
4,06 €/kg
-21%
Baranie rohy jemné 720ml (630g) Ady
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
6,75 €/kg
Chop Suey Zmes zeleniny 330g Shan'shi
1 ks
Čína
2,69 €
14,94 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 1kg Lunys
1 ks
Holandsko
8,79 €
8,79 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
-25%
Kompót Višne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,79 €
3,59 €
10,26 €/kg
Mrkva s hráškom sterilizovaná 470g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,99 €
7,11 €/kg
Tuniak vo vlastnej šťave 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
17,81 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Tuniak v slnečnicovom oleji 1kg Natur Farm
1 ks
Španielsko
9,29 €
9,78 €/kg
Kompót Čerešne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
3,89 €
10,81 €/kg
Uhorky sterilizované 9-12 cm 4,1kg Natur Farm
1 ks
7,99 €
3,63 €/kg
Olej makový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
5,49 €
21,96 €/LIT
Králičí chrbát bez kosti 500g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
9,69 €
19,38 €/kg
-17%
Kukurica sterilizovaná 340g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
1,39 €
1,15 €
4,04 €/kg
Rožok Hot dog 4ks 250g Jaus
1 ks
Nemecko
2,29 €
0,57 €/ks
Sirup Mätovo-limetový 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT
Detské šampanské FC Barcelona jahoda 750 ml
1 ks
Maďarsko
2,79 €
3,72 €/LIT
 Žemle Miniburger 200g Roberto
Očakávame 28.09.
1 ks
2,39 €
0,30 €/ks
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
Žemle Hamburger sezam 6ks 300g Jaus
1 ks
Nemecko
2,49 €
0,41 €/ks
Detské šampanské Sonic jablko citrón 750ml
1 ks
Maďarsko
2,89 €
3,85 €/LIT
 Tuniak v slnečnicovom oleji 4x80g Natur Farm
1 ks
Španielsko
3,99 €
19,18 €/kg
-25%
Kompót Višne bez kôstky 700g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,79 €
3,59 €
10,26 €/kg
Sirup Pomaranč 700ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
4,69 €
6,70 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm
Uhorky sterilizované 4-7cm 680g Natur Farm
2,89 € s 19% DPH