Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2256 produktov
Korenie BIO Minútky na zeleninu 20g Mäspoma
1 ks
Slovensko
0,99 €
49,50 €/kg
Lindt Classic Recipe mliečna čokoláda 100g
1 ks
Francúzsko
3,69 €
36,90 €/kg
Džem čučoriedkový 3kg Econia
1 ks
Česká republika
24,49 €
8,16 €/kg
Kinder Cards 25,6g
1 ks
Poľsko
0,85 €
33,21 €/kg
Quinoa červená 1kg Vido
1 ks
Peru
7,49 €
7,49 €/kg
Orechy Mix, Zmes orechov v mede a soli 550g Alika
1 ks
Holandsko
8,79 €
15,98 €/kg
Manner Oblátky Sticks Original 30g
1 ks
Rakúsko
0,69 €
23,00 €/kg
Mango omáčka Relish 875ml Develey
1 ks
Holandsko
7,19 €
8,22 €/LIT
Cestoviny Fusilli bezgluténové 250g Schär
1 ks
Taliansko
2,19 €
8,76 €/kg
Müsli bezlepkové jahoda a kokos 340g Emco
1 ks
Česká republika
3,79 €
11,15 €/kg
Frank&Oli Brownie sušienka 50g
1 ks
Poľsko
1,59 €
31,80 €/kg
MINI Džem Marhuľový GARTENLAND 25g x 100ks bal.
1 KT
Rakúsko
14,79 €
14,79 €/KT
Mr.Flapjack biela čokoláda 120g
1 ks
Spojené kráľovstvo
2,09 €
17,42 €/kg
Slovakia Pop Chips Kyslá smotana s cibuľkou 65g
1 ks
Česká republika
1,99 €
30,62 €/kg
Olej olivový extra s Cesnakom 250ml Casa Rinaldi
1 ks
Taliansko
8,79 €
35,16 €/LIT
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Poleva tmavá 100g Dr. Oetker
1 ks
Maďarsko
1,79 €
17,90 €/kg
Olej olivový extra s Bazalkou 250ml Casa Rinaldi
1 ks
Taliansko
8,79 €
35,16 €/LIT
Tortilla chips Pico deGallo 185g Santa Maria
1 ks
Belgicko
2,49 €
13,46 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana