Kubík cereálie Choco Cookies 500g

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Cereálie a lupienky
Množstvo v kartóne 9 ks
Cena za kg 7,78 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,89 € s 23% DPH
Kubík cereálie Choco Cookies 500g

Kubík Choco Cookies 500 g

POPIS

Cereálie Kubík sú zdrojom:
– mangánu a fosforu, ktoré prispievajú k udržaniu zdravých kostí
– medi a vitamínu D, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému
– železa, vitamínu B6 a niacínu, ktoré prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy
– vitamínu B1, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému

Vyvážená a pestrá strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre zachovanie dobrého zdravotného stavu.

VLASTNOSTI
  • Cereálne raňajky
  • Bez glukózovo-fruktózového sirupu
  • Bez palmového oleja
ZNAČKA

Kubík

SKLADOVANIE
  • Minimálna trvanlivosť do:/číslo šarže (L): viď potlač na strane obalu. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom. Po otvorení uchovávajte v pevne uzavretom obale.
  • Pri izbovej teplote

Zloženie

Múka (71%) (z pšenice, z celozrnnej pšenice 26%, z kukurice), Cukor, Pšeničný a jačmenný sladový sirup, Pšeničný škrob, Kakaový prášok (1,8 %), Kypriaca látka: uhličitany sodné, Kakaový prášok so zníženým množstvom tuku (0,5 %), Jedlá soľ, Arómy, Repkový olej, Vitamíny: niacín, vitamín B6, vitamín B1, vitamín D

VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 G
Energia1609 kJ / 380 kcal
Tuky2,2 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny0,9 g
Sacharidy80 g
z toho cukry27 g
Vláknina4,0 g
Bielkoviny8,0 g
Soľ0,89 g
Vitamín D0,75 µg (15%)*
Vitamín B10,24 mg (22%)*
Niacín2,4 mg (15%)*
Vitamín B60,29 mg (21%)*
Fosfor105 mg (15%)*
Železo2,5 mg (18%)*
Meď0,15 mg (15%)*
Mangán1,0 mg (50%)*
*% denné referenčné hodnoty príjmu
ALERGÉNY
Jačmeň: Obsahuje Mlieko: Môže obsahovať Sója: Môže obsahovať Pšenica: Obsahuje

 

Môže obsahovať mlieko a sóju.

Obsah balenia

500 g - VreckoROZMERY
Výška regálu:
293 mm
Šírka regálu:
191 mm
Hĺbka regálu:
83 mm
HMOTNOSŤ
Brutto hmotnosť:
519 g

Podobné produkty
Kubík cereálie Choco Balls 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Nestlé Nesquik Cereálie jahodová príchuť 450g
1 ks
Poľsko
4,64 €
10,31 €/kg
Lupienky z lúpaného tigrieho orecha 300g Tigernut
1 ks
Slovensko
9,19 €
30,63 €/kg
Kukuričné lupienky 750g EMCO
1 ks
Česká republika
5,29 €
7,05 €/kg
Lúpaný tigrí orech z Valencie 400g Tigernut
1 ks
Slovensko
10,39 €
25,98 €/kg
Cornflakes kukuričné BONA VITA 750g
1 ks
Česká republika
5,79 €
7,72 €/kg
Allnature Bezlepkové Krúžky jogurtové 80g
1 ks
Česká republika
1,89 €
23,62 €/kg
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
NESTLÉ NESQUIK MIX Cereálie 400g
1 ks
Poľsko
4,49 €
11,22 €/kg
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička banán, jablko 100 g
1 ks
Poľsko
0,79 €
0,01 €/ks
Kubík cereálie Choco Balls 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Kubík Waterrr Citrón nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Relax Broskyňa 1l
1 ks
Poľsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,99 €
3,96 €/LIT
Relax Džús 100% Cvikla Jablko 1l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,99 €/LIT
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kubík cereálie Choco Cookies 500g
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
3,89 € s 23% DPH