Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Chipsy a chrumky
Množstvo v kartóne 19 ks
Cena za kg 19,94 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,29 € s 23% DPH
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g

Pringles Bacon 165g

Značka

Pringles

Skladovanie
  • Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.
  • Pri izbovej teplote

 

Zloženie
Sušené zemiaky, rastlinné oleje (slnečnicový, kukuričný), ryžová múka, pšeničný škrob, kukuričná múka, slaninová chuťová prísada (kvasnicový prášok, látky zvýrazňujúce chuť a vôňu (glutaman sodný, guanylan sodný, inosinát sodný), pšeničná múka, cibuľový prášok, arómy (tabaková aróma), farbivo (paprikový extrakt), cesnakový prášok, kyselina (kyselina citrónová), emulgátor (E471), maltodextrín, jedlá soľ, farbivo (annatto)

 

Výživové údaje na 100g  
Energetická hodnota [Kcal]: 505
Energetická hodnota [KJ]: 2114
Tuky [Gram]: 31
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 3,4
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 51
z toho cukry [Gram]: 2,6
Vláknina 2,9
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 4,9
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,5
Obsah balenia

165 g - Uzatvárateľný obal

Rozmery
Výška regálu: 234 mm
Šírka regálu: 79 mm
Hĺbka regálu: 79 mm

 

Podobné produkty
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jah. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chrumky kukuričné s ovocnou príchuťou 75g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,79 €
10,53 €/kg
Chrumkavý syr W.Cheddar&Red Leicester 70g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,29 €
89,86 €/kg
Cyrilove lupienky solené 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Chrumky s ovocnou príchuťou 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so syrom 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Pečené kurča 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
Chrumky kukuričné nesolené 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,89 €
8,90 €/kg
Allnature Chrumky bezlepkové Slony jablko škorica 80g
1 ks
Česká republika
1,99 €
24,88 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné slané 50g Biosaurus
1 ks
Slovensko
1,09 €
21,80 €/kg
Chrumky kukuričné slané 100g M-Snack
1 ks
Slovensko
0,99 €
9,90 €/kg
-16%
Chrumky pre deti kukuričné 30g Rosie
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,75 €
25,00 €/kg
CHRUMKY arašidové Miva 60g
1 ks
Slovensko
0,75 €
12,50 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné mrk.-jabl. 30g Angelina
1 ks
Slovensko
1,09 €
36,33 €/kg
Cyrilove lupienky cesnakové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
Chrumky pre deti kukuričné so špenátom 55g BioKids
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Cyrilove lupienky horčicové 100g
1 ks
Slovensko
1,29 €
12,90 €/kg
-14%
Chrumky pre deti kukuričné mrkva-tekvica 30g Teddy
1 ks
Slovensko
1,19 €
1,02 €
34,11 €/kg
Chrumky pre deti bezgluténové s mrkvou BIOKIDS 55g
1 ks
Slovensko
1,19 €
21,64 €/kg
Chio Zemiakový snack s príchuťou Údená slanina 65g
1 ks
Česká republika
1,69 €
26,00 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Salt & Vinegar 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Paprika 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Hot & Spicy 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Orbico s.r.o.
Kutlíkova 17 851 02 Bratislava - Petržalka Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Citrus elderflower+ 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Vitamin well vitamínová voda antioxidant 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Juicy melba 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Množstevné zľavy
Nocco Focus grand sour 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Vitamin well vitamínová voda celebrate 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Množstevné zľavy
Nocco BCAA Caribbean 330ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
8,15 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Original 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Pringles zemiakové lupienky Sourcream & Onion 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg
Vitamin welll vitamínová voda recover 500ml*ZO
1 ks
Holandsko
2,69 €
5,38 €/LIT
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
1 ks
Poľsko
3,29 €
19,94 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
Pringles zemiakové lupienky Bacon 165g
3,29 € s 23% DPH