Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2256 produktov
Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,69 €
8,15 €/kg
Cestoviny Penne bezgluténové 250g Schär
1 ks
Taliansko
2,19 €
8,76 €/kg
Jim Jerky hovädzie so slaninovou príchuťou 23g
1 ks
Česká republika
3,19 €
138,70 €/kg
Chilli papričky ostré 720g Hamé
1 ks
Turecko
11,99 €
26,35 €/kg
Cestoviny Soba Pohánkové 300g Eaglobe
1 ks
Čína
1,99 €
6,63 €/kg
Olivy čierne Kalamata JUMBO 4750g Korinth
1 ks
Grécko
29,89 €
9,96 €/kg
Ryžový papier na jarné závitky 400g Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
4,09 €
10,23 €/kg
Emco Super sušienky lieskový oriešok 60g
1 ks
Česká republika
0,99 €
16,50 €/kg
Cestoviny Rezance vlasové semolinové 5kg Japavo
1 ks
Česká republika
8,99 €
1,80 €/kg
Mandle jadrá natural 1kg Lunys
1 ks
Spojené štáty americké
13,99 €
13,99 €/kg
Protein Bar Kokos & Mandľa 50g Voxberg
1 ks
Slovensko
2,69 €
5,38 €/kg
Korenie Škorica celá 350g Kotányi
1 ks
Rakúsko
15,69 €
44,83 €/kg
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Aníz celý 20g Vido
1 ks
Španielsko
0,39 €
19,50 €/kg
Balsamico biele VARVELLO 500ml
1 ks
Taliansko
3,19 €
6,38 €/LIT
Sójová omáčka 5l Kikkoman
1 ks
Holandsko
33,39 €
6,68 €/LIT
Múka kokosová 400g Alika
1 ks
Srí Lanka
2,89 €
7,23 €/kg
Zmes korenia Chimichurri Argentína 20g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
39,50 €/kg
MAGGI Hovädzí vývar 1kg
1 ks
Slovensko
19,10 €
19,10 €/kg
Múka Špaldová celozrnná polohrubá 1000g J. Vince
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,89 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana