Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2256 produktov
Med agátový, Exart 900g
1 ks
Európska únia
6,79 €
7,54 €/kg
Maslo Ghee rastlinné 1kg Aseel
1 ks
Thajsko
11,69 €
11,69 €/kg
Konopné semienka lúpané 100g Marianna
1 ks
Rakúsko
2,39 €
23,90 €/kg
Džem Extra červená ríbezľa 340g Schwartau
1 ks
Nemecko
4,29 €
12,62 €/kg
Mentos Fruit cukríky 38 g
1 ks
Holandsko
0,89 €
23,42 €/kg
Happy Moment kokosové koliesko s jahodami 38g
1 ks
Slovensko
1,59 €
41,84 €/kg
Fazuľa stredná biela 5kg Vido
1 ks
Poľsko
18,89 €
3,78 €/kg
Olej olivový extra Virgine 750ml Beneoliva
1 ks
Španielsko
16,59 €
22,12 €/LIT
Zmes korenia Kotlíkový guláš 26g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
30,39 €/kg
Múka Divella na pizzu 25kg vrece
1 ks
Taliansko
44,19 €
1,77 €/kg
Olej ľanový 250ml Natur Farm
1 ks
Maďarsko
2,79 €
11,16 €/LIT
Cestoviny Fliačky semolinové 5kg Japavo
1 ks
Česká republika
8,99 €
1,80 €/kg
Creme boule Strawberry caramel 30g Mixit
1 ks
Česká republika
1,09 €
36,33 €/kg
Jim Jerky hovädzie s príchuťou 3druhy korenia 23g
1 ks
Česká republika
3,19 €
138,70 €/kg
Marlenka® Torta medová bezlepková 800g
1 ks
Česká republika
14,49 €
18,11 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Korenie Štvorfarebné korenie Mlynček 35g Kotányi
1 ks
Indonézia
2,39 €
68,29 €/kg
Múka lieskovcová pražená 200g Alika
1 ks
Turecko
5,19 €
25,95 €/kg
Arašidy lúpané pražené nesolené KK dóza 200g Alika
1 ks
Čína
2,69 €
13,45 €/kg
Tabasco omáčka zelená Jalapeňo 60ml Mc Ilhenny
1 ks
Nemecko
3,65 €
60,83 €/LIT

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana