Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady

1 ks
Slovensko
Ady Marhule odkôstkované v náleve s cukrom a sladidlom. Spracovaný sterilizovaný ovocný výrobok jednodruhový, s objemom: 720 ml · Hmotnosť balenia: 660g Pevný podiel · Hmotnosť po odkvapkaní): 0.33kg. Balenie: Zavárací pohár
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Konzervované ovocie
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 8,15 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,69 € s 23% DPH
Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady
  • Skladovanie: Skladujte pri teplote +3 až 30°C. Po otvorení skladujte pri teplote do 5°C a spotrebujte do 7 dní. Minimálna trvanlivosť: do dátumu uvedeného na obale.
  • Návod na použitie: Na okamžitú spotrebu

 

Za vyššie uvedené informácie nenesieme zodpovednosť. V každom jednotlivom prípade si pozrite informácie na príslušnom obale produktu, iba tie sú záväzné. Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.

Zloženie

Marhule, Pitná voda, Cukor, Sladidlo: sacharín

Výživové hodnoty Na 100 g výrobku:
Energia (kJ/kcal)181/42,8
Tuky (g)0,09
- z toho nasýtené (g)0,0
Sacharidy (g)9,1
- z toho cukry (g)5,92
Vláknina (g)1,74
Bielkoviny (g)0,53
Soľ (g)0

 

Obsah balenia

Spracovaný sterilizovaný ovocný výrobok jednodruhový, s objemom: 720 ml · Hmotnosť balenia: 660g Pevný podiel · Hmotnosť po odkvapkaní: 0.33kg. Balenie: Zavárací pohár.

Podobné produkty
Kompót Marhule polené 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
-21%
Kompót Brusnice 280g Hamé
1 ks
Česká republika
2,89 €
2,29 €
8,18 €/kg
Jablkové pyré GIANA 720g
Očakávame 29.09.
1 ks
Rumunsko
1,90 €
2,64 €/kg
Jablkové pyré 700g Novofruct
1 ks
Slovensko
1,70 €
2,43 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Natur Farm
1 ks
Thajsko
2,69 €
7,91 €/kg
Gaštanové pyré nesladené 879g Clément Faugier
1 ks
Francúzsko
10,09 €
11,48 €/kg
Kompót Broskyne polené 2600g Bassta
1 ks
Grécko
8,09 €
5,39 €/kg
Kompót Broskyne mesiačiky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
5,14 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Giana
1 ks
Thajsko
2,29 €
4,67 €/kg
Kompót Broskyne polené 820g Bassta
1 ks
Grécko
2,29 €
4,87 €/kg
Kompót Broskyne polené 4200g Natur Farm
1 ks
Maďarsko
12,39 €
5,39 €/kg
Kompót Ananás krájaný 3050g Bassta
1 ks
Vietnam
9,69 €
5,27 €/kg
Kompót Broskyne polené Prémium 700g Natur Farm
1 ks
Bulharsko
2,99 €
8,21 €/kg
Kompót Ananás krájaný 565g Giana
1 ks
Thajsko
2,09 €
6,15 €/kg
Kompót Brusnice celé 1700g Rolnik
1 ks
Poľsko
16,39 €
9,64 €/kg
Kompót Broskyne kocky 3,5kg Hajduk
1 ks
Slovensko
8,99 €
4,73 €/kg
Figy konzerva Beach Flower 415g
1 ks
Thajsko
3,09 €
7,45 €/kg
Kompót Brusnice celé 820g Rolnik
1 ks
Poľsko
8,29 €
10,11 €/kg
Kompót Ananás krájaný 850g Bassta
1 ks
Thajsko
2,49 €
5,08 €/kg
Kompót Broskyne polené lúpané 425ml Giana
1 ks
Grécko
1,69 €
8,05 €/kg
Čalamáda Ruby 3300g Ady
1 ks
Surinam
6,29 €
3,31 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Kompót Slivky polené 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
2,09 €
5,97 €/kg
Kápia rezy v náleve 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,37 €/kg
Baranie rohy krájané jemné Pizza Mild 3720ml Ady
1 ks
Slovensko
10,29 €
7,92 €/kg
Chilli pasta Premium 100g Ady
1 ks
Slovensko
0,79 €
7,90 €/kg
Lečo sterilizované 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,29 €
7,21 €/kg
Čalamáda Dunajská 720ml (620g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
5,24 €/kg
Feferóny guľaté 3720ml (3200g) Ady
1 ks
Slovensko
9,19 €
5,74 €/kg
Cvikla (Červená repa) jemne rezaná 580ml Ady
1 ks
Slovensko
1,69 €
6,04 €/kg
A+Z Rišňovský, Halász, s.r.o.
Priemyselná 2, 925 22, Veľké Úľany, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Cvikla (Červená repa) strúhaná 3720ml (3400g) Ady
1 ks
Slovensko
5,89 €
3,27 €/kg
Cvikla (Červená repa) kocky 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
5,79 €
3,22 €/kg
Kompót Jablko štvrťky 3720ml (3100g) Ady
1 ks
Slovensko
8,79 €
5,17 €/kg
Lečo sterilizované 720ml (670g) Ady
1 ks
Slovensko
1,99 €
9,05 €/kg
Feferóny guľaté sterilizované 720ml (610g) Ady
1 ks
Slovensko
2,59 €
3,60 €/LIT
Kôpor sterilizovaný 280ml (240g) Ady
1 ks
Slovensko
1,09 €
9,08 €/kg
Paprika jabĺčková Alma v náleve 3720ml (3300g) Ady
1 ks
Slovensko
8,59 €
5,73 €/kg
Chren sterilizovaný 720ml (660g) Ady
1 ks
Slovensko
3,79 €
5,26 €/LIT
Lečo sterilizované 3720ml (3500g) Ady
1 ks
Slovensko
8,29 €
7,21 €/kg
Chren sterilizovaný 190ml (170g) Ady
1 ks
Slovensko
1,59 €
9,35 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady
Kompót Marhule polené 720ml (660g) Ady
2,69 € s 23% DPH