Trvanlivé potraviny

Nosiť múku, olej a konzervy v nákupných taškách je ako nechcené fitko. Alebo to skúste inak – trvanlivé potraviny vám pohodlne doručí MY! S naplnenou špajzou od nás už nemusíte vláčiť ťažké nákupy ani si požičiavať od susedov. Každodenné potraviny máte na jednom mieste, a my sa postaráme o vašu chladničku aj špajzu.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Dancing Ghost s cukríkmi 5g Sweet’n Fun
1 ks
Čína
2,15 €
430,01 €/kg
Novinka
JOJO Scary mix želé s ovocnými príchuťami 80g
1 ks
Česká republika
1,05 €
13,11 €/kg
Novinka
Monster Munch zemiakový snack Black Edition 75g
1 ks
Poľsko
1,69 €
22,53 €/kg
Novinka
Spooky Mega Mix 350g  Sweet’n Fun
1 ks
Španielsko
4,19 €
11,97 €/kg
-26%
Cuketová zmes 520g Conserverie Familiale
1 ks
Francúzsko
6,49 €
4,83 €
9,28 €/kg
-23%
Sardinky v slnečnicovom oleji 1000g Bassta plech
1 ks
Maroko
7,09 €
5,49 €
8,45 €/kg
-29%
Džem Slivka & Chia 200g
1 ks
Slovensko
3,49 €
2,49 €
12,45 €/kg
-27%
Cestoviny Fusilli 500g Barilla
1 ks
Taliansko
2,39 €
1,75 €
3,50 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
2256 produktov
Tuc Bake Rolls cesnak 80g
1 ks
Európska únia
0,99 €
12,37 €/kg
Pomarančová kôra strúhaná 2x6g Dr. Oetker
1 ks
Nemecko
0,99 €
82,50 €/kg
Rio Mare Insalatissime Tuniak. šalát fazuľa 160g
1 ks
Taliansko
3,49 €
21,81 €/kg
Fazuľa biela veľká maslová 5kg Vido
1 ks
Čína
22,99 €
4,60 €/kg
Manner Oblátky Neapolitaner 75 g
1 ks
Rakúsko
1,09 €
14,53 €/kg
Foie gras s Tokajským vínom 150 g TopFarm
1 ks
Slovensko
9,79 €
65,27 €/kg
Dressing korenený 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Barbara bezgluténové cestoviny Tarhoňa 200g
1 ks
Maďarsko
3,89 €
19,45 €/kg
Orechy z pece Med a chilli 140g, Mixit
1 ks
Česká republika
6,59 €
47,07 €/kg
Čokoláda tmavá 70,5% CALLEBAUT 400g
1 ks
Belgicko
15,19 €
37,98 €/kg
Obaľovacia zmes–kukuričná s bylinkami 220g Mäspoma
1 ks
Slovensko
2,99 €
13,59 €/kg
Zmes korenia Tandoori India 25g Kotányi
1 ks
Rakúsko
0,79 €
31,60 €/kg
Créatif Duo sterilizovaný 425ml (400g) Bonduelle
1 ks
Maďarsko
2,09 €
7,89 €/kg
Dym tekutý HICKORY 2,2L
1 ks
Mexiko
18,89 €
8,59 €/LIT
Cícer sušený 5kg Mánya
1 ks
Slovensko
14,99 €
3,00 €/kg
Fazuľa farebná 5kg Vido
1 ks
Kanada
21,99 €
4,40 €/kg
Náplň vlašskoorechová 1kg Econia
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Olej olivový extra s Chilli 250ml Casa Rinaldi
1 ks
Taliansko
8,79 €
35,16 €/LIT
NutriFree Cous Cous di Mais bezgluténový kuskus 375g
1 ks
Taliansko
4,79 €
12,77 €/kg
Ryžové cestoviny Fusilli (Vretená) 300g Lucka
1 ks
Vietnam
1,99 €
6,63 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana