Dressing korenený 1,25kg Burgr jako kráva

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 9,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
11,49 € s 19% DPH
Dressing korenený 1,25kg Burgr jako kráva

Burgr jako kráva korenený, jemne pálivý majonézový dresing ochutený zmesou drveného korenia. Hmotnosť/Objem balenia: 1250 g (1,25 kg)

PEPPER

jemne pálivý majonézový dresing ochutený zmesou drvených korenín

SKLADOVANIE

Skladujte pri teplote od +4°C do +25°C. Po otvorení skladujte pri teplote od +4°C do +8°C a spotrebujte do 4 týždňov.

 

Zloženie

pitná voda, repkový olej, ocot kvasný liehový, cukor, horčica plnotučná (pitná voda, horčičné semienko, ocot kvasný liehový, cukor, soľ, korenie), modifikovaný kukuričný škrob, vaječné žĺtky, jedlá soľ, korenie čierne drvené (0,5%), worcester (prírodné víno, slivkový lekvár, korenie, farbivo amoniak sulfitový karamel, sladový výťažok, cesnak, rajčinový pretlak, aróma), extrakt horčicový a z korenia, látka zvýrazňujúca chuť glutamát sodný, stabilizátory guarová guma a xantan, konzervant sorban draselný, regulátor kyslosti kyselina chlorovodíková a kyselina citrónová, farbivo betakarotén

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G
 
Energetická hodnota [Kcal]: 374,00
Energetická hodnota [KJ]: 1566,00
Tuky [Gram]: 39,20
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 3,10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 6,20
z toho cukry [Gram]: 3,60
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 0,70
Soľ (NaCl) [Gram]: 1,100
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia: 1250 g (1,25 kg)

Podobné produkty
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Distribútor: BURGR JAKO KRAVA s.r.o.
Distribútor: Burgr Jako Kráva s.r.o., Náměstí, 281 23 Starý Kolín, Českoviac informácií o distribútorovi
Dressing Risso french 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Jalapeno 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Barbecue svetlý 1,25kg Burgr jako kráva
Dočasne nedostupné
1 ks
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing korenený 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Samuraj 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg
Dressing Barbecue originál 1,25kg Burgr jako kráva
1 ks
Česká republika
11,49 €
9,19 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Dressing korenený 1,25kg Burgr jako kráva
Dressing korenený 1,25kg Burgr jako kráva
11,49 € s 19% DPH