Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ

1 ks
Česká republika
Moravia Sýráci - syrové tyčinky. Hmotnosť / Objem balenia: 20g
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Syrové snacky
Množstvo v kartóne 25 ks
Cena za kg 9,75 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,20 € s 19% DPH
0,39 €
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ

Prírodný polotučný syr – tyčinka s nitkovitou konzistenciou. Skvelá desiata nielen pre deti. Dodá energiu, vápnik a dobrú náladu.



  • Veterinárne číslo: etiketa
  • Skladovanie: Skladujte od +2°C do +8°C

 

Zloženie

Zloženie výrobku: Mlieko, jedná soľ, mliekarenské kultúry

Alergény (zoznam zložiek): Mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 20g

Podobné produkty
Paprika medová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Paprika červená zvončeky so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Feferónky zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Syr Parenica neúdená 109g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,17 €/kg
Pareničky neúdené LIPTOV 100g
1 ks
Slovensko
2,39 €
23,90 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Syr Parenica údená 105g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
19,90 €/kg
Syr Pološtiepok na gril 10x60g Liptov
1 BA
Slovensko
10,19 €
1,02 €/ks
Olivy zelené so syrom 200g Grikios
1 ks
Poľsko
3,59 €
23,93 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom bez laktózy 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,79 €
25,27 €/kg
Paprika červená čerešňová so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syrové tyčinky lyofilizované 35g Danube River
1 ks
Slovensko
4,39 €
125,43 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pareničky údené LIPTOV 95g
1 ks
Slovensko
2,39 €
25,16 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Syrový mix Gouda paprika, pažítka, cibuľa, Mimolette, Plesnivá saláma 200g Deli Q
1 ks
Holandsko
4,69 €
23,45 €/kg
Korbáčiky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Olivy čierne so syrom 200g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
3,59 €
23,93 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia
1 ks
Česká republika
0,39 €
19,50 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-75%
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,39 €
0,35 €
2,78 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
11,12 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,39 €
0,20 €
9,75 €/kg
Mozzarella čerešničky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Mlékárna Olešnice a.s.
Tržní 376, 679 74 Olešnice, Českoviac informácií o distribútorovi
Syr Gyros biely 125g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,59 €
12,72 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,39 €
0,20 €
9,75 €/kg
Syr Satyr s korením tzatziky 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Mozzarella čerešničky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Syrové Tyčinky Sýráci 80g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
18,63 €/kg
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
11,12 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-75%
Syr Vezír biely nezrejúci 125g Moravia VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
1,39 €
0,35 €
2,78 €/kg
Mozzarella Tyčinky údené Bianca 85g Moravia
1 ks
Česká republika
1,49 €
17,53 €/kg
Syr Rabín s cesnakom 125g Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
1,59 €
12,72 €/kg
Spotrebujte do 3.10.26 Spotreba 3.10.26
-75%
Syr Rabín s cesnakom 125g Bohemilk VÝPREDAJ
1 ks
1,59 €
0,40 €
3,18 €/kg
Momentálne nedostupný

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
Syrové Tyčinky Sýráci 20g Moravia VÝPREDAJ
0,20 € s 19% DPH
0,39 €