Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Tekov DELAKTO Roztierateľný tavený syr. Hmotnosť/ Objem: 100 g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Tavené
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 8,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,89 € s 19% DPH
1,79 €
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov VÝPREDAJ

Roztierateľný tavený syr je rovnako ako ostatné naše tavené syry vyrábaný podľa klasickej receptúry a tradičného postupu výroby týchto syrov. Jeho základom je plnohodnotný delaktózovaný syr, delaktózovaný tvaroh a delaktózované maslo z kravského mlieka, od slovenských farmárov, prevažne z oblasti Tekov. Pričom všetky tieto suroviny pochádzajú výhradne z našej produkcie, čo zaručuje ich kvalitu a chutnú mliečnu chuť. Ich spoločnými menovateľmi sú preto hustá konzistencia a ľahká roztierateľnosť získaná tradičnou výrobou, klasickým spôsobom.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-10°
Zloženie

Zloženie výrobku: delaktózovaný syr, delaktózované maslo, pitná voda, emulgačné taviace soli (E339, E452)

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 100 g.

Podobné produkty
Syr Tavený Niva 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Smotanový 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Original 125g Leerdammer
1 ks
Francúzsko
2,59 €
20,72 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,12 €
11,18 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr Eidam údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Salámový údený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Spotrebujte do 10.10.26 Spotreba 10.10.26
-25%
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
14,96 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Levické mliekarne a.s.
Júrska cesta č.2, 934 01 Levice, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,79 €
0,89 €
8,95 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Puding vanilkový Delaktózovaný 100g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
11,50 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 1,1% Delakto 950g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
2,09 €/kg
Kefír 1,1% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Syr Salámový údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov VÝPREDAJ
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov VÝPREDAJ
0,89 € s 19% DPH
1,79 €