Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Tekov Tavený syr LEVÍK. Hmotnosť/ Objem: 100g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Tavené
Množstvo v kartóne 24 ks
Cena za kg 11,92 €
Na sklade viac ako 10 ks
1,19 € s 19% DPH
1,49 €
Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ

Základom je plnohodnotný syr, maslo a tvaroh z kravského mlieka, výhradne od slovenských farmárov, najmä z oblasti Tekov. Všetky tieto suroviny pochádzajú výhradne z našej produkcie, čo zaručuje ich kvalitu a chutnú mliečnu chuť. Ich spoločnými menovateľmi sú preto hustá konzistencia a ľahká roztierateľnosť získaná tradičnou výrobou, klasickým spôsobom.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-10°
Zloženie

Zloženie výrobku: syry, maslo, smotana, pitná voda, sušené mlieko, sušená srvátka, emulgačné taviace soli E339, E452

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 100g.

Podobné produkty
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr tavený Smotanový 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený Original 125g Leerdammer
1 ks
Francúzsko
2,59 €
20,72 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
Syr Eidam údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Delakto neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Salámový údený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
Syr Salámový údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Levické mliekarne a.s.
Júrska cesta č.2, 934 01 Levice, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Salámový neúdený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Maslo Delaktózované 82% 250g Babička
1 ks
Slovensko
4,59 €
18,36 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Syr Eidam údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Niva originál Delakto 130g
1 ks
Slovensko
2,49 €
19,15 €/kg
Puding kakaový Delaktózovaný 100g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
11,50 €/kg
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ
Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ
1,19 € s 19% DPH
1,49 €