Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
Tekov salámový syr neúdený blok. Hmotnosť/ Objem: 200g.
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Bloky
Množstvo v kartóne 10 ks
Cena za kg 14,96 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,99 € s 19% DPH
3,99 €
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ

TEKOVSKÝ SALÁMOVÝ SYR je hlavným a najznámejším predstaviteľom prírodných zrejúcich syrov našej spoločnosti. Vyrába sa výlučne zo slovenského kravského mlieka, starostlivo vyprodukovaného farmármi, hlavne z oblasti Tekova. Neobsahuje žiadne rastlinné tuky, konzervačné látky a ani farbivá. Je vyrábaný klasickým spôsobom výroby s vysokým podielom precíznej ručnej práce počas celého procesu. Syrové zrno je rozhŕňané vo vaniach ručne, čo dáva syru rovnakú štruktúru. Po lisovaní sú syry starostlivo ručne vyberané, ručne opracované do finálnej podoby a uskladnené na zrenie, ktoré trvá niekoľko týždňov, počas ktorých syry získavajú svoju typickú lahodnú syrovú chuť. Týmto jedinečným postupom výroby sa Tekovský salámový syr stal nositeľom bohatej syrárskej tradície v regióne Tekov, v ktorého srdci sa aj vyrába. Tekovský salámový syr je jediný slovenský prírodný syr, ktorý je nositeľom európskeho prestížneho certifikátu „Chránené zemepisné označenie“. Tento certifikát získal pre desaťročiami overenú tradičnú receptúru, založenú na klasickom spôsobe výroby, so zachovaním vysokého podielu precíznej ručnej práce.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote 2-10°
Zloženie

Zloženie výrobku: pasterizované mlieko, jedlá soľ najviac 2,5% hmot., stablizátor:chlorid vápenatý, syridlo, mliekarenské kultúry

Alergény (zoznam zložiek): mlieko

Zoznam akejkoľvek zložky, technologickej pomocnej látky odvodenej z látky alebo výrobku, ktorá spôsobuje alergie: mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem: 200g.

Podobné produkty
Mozzarella Monteverdi Del Carlo blok 1kg Jäger
1 ks
Nemecko
9,49 €
9,49 €/kg
Mozzarella 40% MILRAM blok cca 10kg
1 ks
Nemecko
71,90 €
7,19 €/kg
 Hriňovská tehla 45% blok cca 2,5kg Koliba
1 ks
Slovensko
20,23 €
8,09 €/kg
Mozzarella PIZZA GRANDE cca 2,75kg
1 ks
Poľsko
15,99 €
5,89 €/kg
Syr Cheddar Red Mild blok 200g Président
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,59 €
17,95 €/kg
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr 45% Tehla cca 3kg Melina
1 kg
Poľsko
5,89 €
5,89 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
Syr Edamer (Eidam) 40% blok cca 2,5kg Jäger
1 ks
Nemecko
23,22 €
9,29 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Dobrý syr
1 ks
Poľsko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Cheddar červený cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,34 €
17,99 €/kg
Syr Eidam 250g Melina
1 ks
Poľsko
3,29 €
13,16 €/kg
Syr Cheddar biely cca 130g Deli Q
1 ks
Írsko
2,21 €
16,99 €/kg
Syr Balkánsky 45% v náleve pp: 800g Destan
1 ks
Holandsko
9,39 €
11,74 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Syr 45% typu Ementaler blok cca 3kg Nika
1 ks
Poľsko
29,67 €
9,89 €/kg
Syr Cheddar Írsky Červený 200g Dublin Dairy
1 ks
Írsko
3,49 €
17,45 €/kg
Syr Eidam 45% blok 200g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,39 €
11,95 €/kg
Syr Cheddar blok cca 3kg Vepo
1 ks
Holandsko
33,76 €
10,89 €/kg
Syr Eidam 45% blok 250g Nika
1 ks
Slovensko
2,99 €
11,96 €/kg
Syr Eidam na vyprážanie 275g Tekov
1 ks
Slovensko
4,59 €
16,69 €/kg
Spotrebujte do 10.10.26 Spotreba 10.10.26
-25%
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
3,99 €
2,99 €
14,96 €/kg
Spotrebujte do 7.10.26 Spotreba 7.10.26
-25%
Syr Tavený Levík 100g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,12 €
11,18 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Syr Salámový neúdený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Delakto údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
4,49 €
22,45 €/kg
Syr Delakto údený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
2,79 €
27,90 €/kg
Syr Salámový údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Levické mliekarne a.s.
Júrska cesta č.2, 934 01 Levice, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Kefír 1,1% 450g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
2,56 €/kg
Spotrebujte do 6.10.26 Spotreba 6.10.26
-50%
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
1,79 €
0,89 €
8,95 €/kg
Syr Salámový neúdený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Syr Salámový údený plátky 150g Tekov
1 ks
Slovensko
2,89 €
19,27 €/kg
Puding kakaový Delaktózovaný 100g Babička
1 ks
Slovensko
1,15 €
11,50 €/kg
Syr Salámový údený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Syr Salámový neúdený plátky 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,99 €
19,90 €/kg
Syr Eidam neúdený blok 200g Tekov
1 ks
Slovensko
3,99 €
19,95 €/kg
Kefír plnotučný 3,3% 950g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
2,09 €/kg
Tvaroh mäkký hrudkovitý 250g Babička
1 ks
Slovensko
1,99 €
7,96 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ
Syr Salámový neúdený blok 200g Tekov VÝPREDAJ
2,99 € s 19% DPH
3,99 €