Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ

1 ks
Kategória Tavené
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za kg 2,75 €
Momentálne nedostupný
5,50 € s 19% DPH
21,99 €
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ

Bambino Originál. Tradičná receptúra s chuťou lahodného ementálu. Bohaté na vápnik. Bez konzervantov a farbív. Ošetrené UHT technológiou, vďaka ktorému je možné produkt skladovať mimo chladničku až do 24°C.

Vlastnosti
  • Špeciálne Foodservice balenie

Značka
  • Bambino
Krajina pôvodu
  • Česká republika
Skladovanie
  • Skladujte pri 4 - 8 °C. Po otvorení spotrebujte do 3 dní.
  • Chladené
Zloženie

Voda, Maslo, Syr, Sušené odstredené mlieko, Mliečne bielkoviny, Taviace soli (E 452, E 450, E 339), Stabilizátor E 1422, Jedlá soľ, Aróma, Regulátor kyslosti kyselina citrónová, Tuk v sušine najmenej 51 %

Výživové hodnoty na 100 g výrobku:
Energia:1062 kJ/ 256 kcal
Tuky:22 g
z toho nasýtené mastné kyseliny:14 g
Sacharidy:4,6 g
z toho cukry:4,1 g
Bielkoviny:10 g
Soľ:1,7 g
Vápnik:290 mg 36 % RP*
RP* - Referenčný príjem vápnika
Alergény

 Mlieko

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2kg

Podobné produkty
Syr tavený so šunkou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Ementál 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Bleu s modrou plesňou 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr tavený Maxi výhodné balenie 200g Kiri
1 ks
Slovensko
2,69 €
2,15 €
10,75 €/kg
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený Smotanový 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Syr tavený Delakto roztierateľný 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,79 €
17,90 €/kg
Syr tavený Original 125g Leerdammer
1 ks
Francúzsko
2,59 €
20,72 €/kg
Syr tavený Camembert 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
-20%
Syr tavený v črievku 100g Karička
1 ks
Slovensko
1,19 €
0,95 €
9,50 €/kg
Syr tavený Jemný 150g Président
1 ks
Česká republika
1,59 €
10,60 €/kg
Novinka
Syr Cheddar tavený plátky 1082g Oakland
1 ks
Nemecko
11,59 €
10,71 €/kg
Syr Tavený Levík 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený Gastro balenie vedierko 1kg Karička
1 ks
Slovensko
8,39 €
8,39 €/kg
-20%
Syr tavený trojuholníkový Klasik 125g Karička
1 ks
Slovensko
1,49 €
1,19 €
9,52 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
1 ks
Slovensko
1,49 €
14,90 €/kg
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Syr tavený v črievku cca 1kg Nika
1 ks
Slovensko
7,99 €
7,99 €/kg
-21%
Syr tavený trojuholníkový Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
-21%
Syr tavený v črievku Lacto Minus 120g Karička
1 ks
Slovensko
2,39 €
1,89 €
15,75 €/kg
Syr Toast & Burger Čedar 130g Bambino
1 ks
Rakúsko
2,19 €
16,85 €/kg
Syr Toast & Burger Ementál 130g Bambino
1 ks
Rakúsko
2,19 €
16,85 €/kg
Syr tavený v črievku s parenicou 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,59 €
15,90 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
21,99 €
5,50 €
2,75 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr tavený v črievku 100g Bambino
1 ks
Česká republika
1,49 €
14,90 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
1 ks
21,99 €
5,50 €
2,75 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr kozí čerstvý roztieratelný 150g Lučina
1 ks
Francúzsko
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Syr Hermelín 56% Original 120g Král Sýrů
1 ks
Česká republika
2,09 €
17,42 €/kg
LIPTOV Vrchár jemný a ovocný plátky 90g
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Korbáčiky údené LIPTOV 75g
1 ks
Slovensko
2,39 €
31,87 €/kg
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Syr nitky neúdené LIPTOV 80g
1 ks
Slovensko
2,39 €
29,87 €/kg
Pribináček Vanilka 125g
1 ks
Česká republika
1,45 €
11,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
Syr tavený 2kg Bambino VÝPREDAJ
5,50 € s 19% DPH
21,99 €