Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta

1 ks
Česká republika
Krajina pôvodu Česká republika
Kategória Plesňové a zrejúce
Množstvo v kartóne 2 kg
Cena za kg 10,49 €
Cena za ks ...
Hmotnosť 1ks 2.7 kg
Na sklade viac ako 1 ks
Cena bude prepočítaná na základe reálne naváženej váhy
28,32 € s 19% DPH
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta

Lahodný syr typu rokfort s ušľachtilou modrozelenú plesňou vnútri hmoty, zrejúce v moderných nadzemných pivniciach. Vyniká slanou pikantnou chuťou po ušľachtilej plesni Penicillium rocqueforti. Táto výborná poctivá niva je nepostrádateľným pomocníkom v studenej aj teplej kuchyni. Pravý labužník jej neodolá s vínom, ktoré dá vyniknúť jej chuti, ako sú vyzreté červené vína z neskorých zberov Cabernet Sauvignon, Merlot alebo Sauvignon. Jihočeská niva nesie Chránené zemepisné označenie EÚ. Spĺňa požiadavky bezlepkovej diéty.

Skladovanie

SKLADUJTE pri teplote od 4st. do 8st.

Zloženie

Mlieko, jedlá soľ, mliekarenské kultúry, ušľachtilá pleseň Penicillium roqueforti

Alergény

MLIEKO A MLIEČNE VÝROBKY Z NICH

Vyživové údaje na 100g   
Energetická hodnota [Kcal]: 351
Energetická hodnota [KJ]: 1457
Tuky [Gram]: 29,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 19,0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 0,6
z toho cukry [Gram]: 0,6
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 22
Soľ (NaCl) [Gram]: 3,7
Vápnik (Ca) [Gram]:  
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 2,7kg 

Podobné produkty
Syr Niva Jihočeská cca 1,2kg Madeta
1 kg
Česká republika
12,83 €
10,69 €/kg
Syr Niva s modrozelenou plesňou cca 2,6kg Tami
1 ks
Slovensko
24,27 €
8,99 €/kg
Syr Niva valec cca 2kg Bohemilk
1 kg
Česká republika
19,38 €
9,69 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 1kg
1 ks
Slovensko
13,79 €
22,98 €/kg
Pravnianska Nakladaná niva 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 1kg
1 ks
Slovensko
13,59 €
22,65 €/kg
Pravnianske Nakladané blaťácke zlato 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,39 €
29,05 €/kg
Olomoucké tvarôžky 100g
1 ks
Česká republika
1,99 €
19,90 €/kg
Nakladaný hermelín s nivou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 350g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Syr Brie 200g Frenchi
1 ks
Francúzsko
3,29 €
16,45 €/kg
Gorgonzola Dolce Bacco DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/kg
Gorgonzola Piccante Bacco Verde DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
5,39 €
26,95 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Cottage High protein natur 200g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
8,45 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Tylžský údený plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Madeland High protein Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Tvaroh plnotučný jemný 250g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
7,16 €/kg
Syr Balkánsky tzatziky 115g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Mlieko polotučné jihočeské UHT 1,5% Madeta
1 ks
Česká republika
0,99 €
0,99 €/LIT
Nátierka Jihočeská Niva 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Niva Jihočeská Premium 70% 100g Madeta
1 ks
Česká republika
2,09 €
20,90 €/kg
MADETA a.s.
Rudolfovská tř. 246/ 83 370 01 České Budějovice Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Syr High protein Eidam Pro plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Lipánek MAXI kakaový MADETA 130g
1 ks
Česká republika
1,15 €
8,85 €/kg
Syr Eidam Jihočeský 30% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Moravský bochník 45% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-25%
Jogurt Jihočeský čučoriedka 200g Madeta VÝPREDAJ
1 ks
1,19 €
0,89 €
4,46 €/kg
Momentálne nedostupný
Nátierka Jihočeská Niva 125g Madeta
1 ks
Česká republika
1,39 €
11,12 €/kg
Spotrebujte do 30.9.26 Spotreba 30.9.26
-75%
Lipánek Mini kakaový Madeta 80g VÝPREDAJ
1 ks
Česká republika
0,85 €
0,21 €
2,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Syr Gouda 48% plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg
Syr Tylžský plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,69 €
16,90 €/kg
Syr Madeland údený 44 % plátky 100g Madeta
1 ks
Česká republika
1,79 €
17,90 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
Syr Niva s modrou plesňou cca 2,7kg Madeta
28,32 € s 19% DPH