Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand

1 ks
Thajsko
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 3 ks
Cena za LIT 4,51 €
Na sklade viac ako 10 ks
20,29 € s 19% DPH
Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand

Squid brand rybacia omáčka idealná na vypražanie, marinovanie, namáčanie a dochutenie jedál. Hmotnosť/Objem balenia 1ks: 4,5l.

Rybacia omáčka.

Skladovanie

Skladujte v suchu a chráňte pred teplom a svetlom.

 

Zloženie
Sardelovité (Encrasicholina spp.), soľ, cukor.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 56,00
Energetická hodnota [KJ]: 236,00
Tuky [Gram]:  
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]:  
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,00
z toho cukry [Gram]: 2,80
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 11,00
Soľ (NaCl) [Gram]: 27,20

 

Alergény
Ryby a výrobky z rýb.
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem balenia 1ks: 4,5l.

Podobné produkty
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
1 ks
Thajsko
3,89 €
5,37 €/LIT
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
1 ks
Thajsko
3,89 €
5,37 €/LIT
Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand
1 ks
Thajsko
20,29 €
4,51 €/LIT
Asia Express Food B.V
Kilbystraat 1, 8263 CJ Kampen, Holandskoviac informácií o distribútorovi
Ramen rezance 180g Maiwa
1 ks
Čína
1,09 €
6,06 €/kg
Ryža Jasmínová 20kg Royal Orient
1 ks
Kambodža
56,99 €
2,85 €/kg
Bambusové výhonky prúžky 2,95kg Royal Orient
1 ks
Čína
8,89 €
4,94 €/kg
Sójová omáčka 5l Kikkoman
1 ks
Holandsko
33,39 €
6,68 €/LIT
Cestoviny Soba Pohánkové 300g Eaglobe
1 ks
Čína
1,99 €
6,63 €/kg
Ryžové vermicelli 400g Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
2,69 €
6,73 €/kg
Zázvor na Sushi biely nakladaný 1,5kg Yanco
Dočasne nedostupné
1 ks
Čína
5,19 €
3,46 €/kg
Zázvor na Sushi ružový nakladaný 1,5kg Yanco
Dočasne nedostupné
1 ks
Čína
5,19 €
3,46 €/kg
Cibuľa smažená chrumkavá 2,5kg Royal Orient
1 ks
Holandsko
17,20 €
6,88 €/kg
Mlieko kokosové 1l Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
3,99 €
3,99 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand
Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand
20,29 € s 19% DPH