Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko

1 ks
Thajsko
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Dresingy a omáčky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 6,97 €
Na sklade viac ako 100 ks
5,09 € s 19% DPH
Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko

Sladká chilli omáčka na kurča

Krajina pôvodu

Thajsko

Zloženie

Cukor, voda, fermentované chilli (24%), cesnak, modifikovaný maniokový škrob, soľ, regulátor kyslosti ( kyselina octová), aróma, zahusťovadlo (xantán), farbivo (paprikový extrakt)

Môže obsahovať stopy sóje, sézamu, arašidov a gluténu.

  Energetická hodnota     997 kJ (238 kcal)
  tuky   0,0 g
  z toho nasýtené mastné kyseliny   0,0 g
  sacharidy   60,2 g
  z toho cukry   48,9 g
  bielkoviny   1,0 g
  soľ   3,6 g
Obsah balenia

Hmotnosť/Objem: 700 ml

Podobné produkty
Sweet Chilli omáčka 800g/650ml Cock Brand
1 ks
Thajsko
4,39 €
5,49 €/LIT
Barbeque omáčka 500ml Heera
1 ks
Spojené kráľovstvo
3,79 €
7,58 €/LIT
Ajvar pikant 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 4,8kg Hellmann's
1 ks
Poľsko
25,39 €
5,29 €/kg
Cheddar omáčka premium 4kg Frontline
1 ks
Česká republika
43,99 €
11,00 €/kg
Ajvar jemný 720ml (700g) Ady
1 ks
Slovensko
3,19 €
4,43 €/LIT
Barbecue omáčka 250g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
11,56 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Cesnaková omáčka 230g Heinz
1 ks
Holandsko
2,89 €
12,57 €/kg
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Barbeque (BBQ) studená omáčka 2l Chef Club
1 ks
Česká republika
14,89 €
7,44 €/LIT
Cesnakový krém pálivý Erős Pista 160g Univer
1 ks
Maďarsko
2,29 €
14,31 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 235ml Hamé
1 ks
Thajsko
2,59 €
11,02 €/LIT
CHEF Demiglace 850g
1 ks
Slovensko
22,69 €
26,69 €/kg
Barbeque (BBQ) omáčka 1kg Spak
1 ks
Česká republika
6,59 €
6,59 €/kg
Ajvar jemný 350g Podravka
1 ks
Chorvátsko
2,89 €
8,26 €/kg
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Cheddar omáčka 750g Hochland Professional
Očakávame 29.09.
1 ks
Nemecko
10,89 €
14,52 €/kg
Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko
1 ks
Thajsko
5,09 €
6,97 €/LIT
SNICO s.r.o.
Družstevná 8 031 01 Liptovský Mikuláš Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Sour cream omáčka 250 ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Horčica plnotučná 450g Snico
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,98 €/kg
Curry omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Spicy burger omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko
1 ks
Thajsko
5,09 €
6,97 €/LIT
Crispy chicken omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Texmex salsa omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Süss-sauer omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT
Horčica plnotučná 820g Snico
1 ks
Slovensko
3,29 €
4,01 €/kg
Barbecue omáčka 250ml Develey
1 ks
Nemecko
2,49 €
9,96 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko
Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko
5,09 € s 19% DPH