Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand

1 ks
Thajsko
Omáčka rybacia SQUID 720ml
Krajina pôvodu Thajsko
Kategória Omáčky
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 5,37 €
Na sklade viac ako 100 ks
3,89 € s 19% DPH
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand

Omáčka rybacia SQUID 720ml

Skladovanie

Skladujte v suchom a chladnom prostredí.

Zloženie
Ančovičky 77%, soľ, cukor.
Alergény
Ryby a výrobky z rýb, môže obsahovať stopy kôrovcov.
Výživové údaje na 100g 
Energetická hodnota [Kcal]: 55
Energetická hodnota [KJ]: 230
Tuky [Gram]: 0
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 0
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 3,4
z toho cukry [Gram]: 3,4
Vláknina  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 10
Soľ (NaCl) [Gram]: 24,4
Podobné produkty
Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand
1 ks
Thajsko
20,29 €
4,51 €/LIT
Poke omáčka 975ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
15,99 €
16,40 €/LIT
Sójová omáčka 5l Kikkoman
1 ks
Holandsko
33,39 €
6,68 €/LIT
Sójová omáčka Ponzu Citrus 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
13,89 €
13,89 €/LIT
Sójová omáčka 1l Kikkoman
1 ks
Holandsko
9,99 €
9,99 €/LIT
Sweet China omáčka 120g Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,09 €
17,42 €/kg
Chilli omáčka Super Hot Sriracha 740ml Uni-Eagle
1 ks
Thajsko
4,59 €
6,20 €/LIT
Poke omáčka 250ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
6,59 €
26,36 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Yamasa
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
23,27 €/LIT
Sójová omáčka 500ml Yamasa
1 ks
Japonsko
3,59 €
7,18 €/LIT
Chilli omáčka Sriracha 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Sójová omáčka Sojasauce 150ml SHAN SHI
1 ks
Malajzia
1,99 €
13,27 €/LIT
Sójová omáčka Wok cesnak, zázvor 150ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
2,19 €
14,60 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 200ml Shan'shi
1 ks
Malajzia
3,49 €
17,45 €/LIT
Sójová omáčka 150ml Kikkoman
1 ks
Holandsko
3,49 €
23,27 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 730ml Aiko
1 ks
Thajsko
5,09 €
6,97 €/LIT
Sweet Chilli omáčka 800g/650ml Cock Brand
1 ks
Thajsko
4,39 €
5,49 €/LIT
Chilli omáčka ostrá 200ml Shan'shi
1 ks
Thajsko
3,49 €
17,45 €/LIT
Sójová omáčka 1l Yamasa
1 ks
Japonsko
5,59 €
5,59 €/LIT
Hoisin omáčka 150ml Asia Time
1 ks
Thajsko
1,49 €
9,93 €/LIT
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
1 ks
Thajsko
3,89 €
5,37 €/LIT
Rybacia omáčka Fish Sause 4,5l Squid Brand
1 ks
Thajsko
20,29 €
4,51 €/LIT
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
1 ks
Thajsko
3,89 €
5,37 €/LIT
Ryža sushi guľatá biela 20kg Royal Orient
1 ks
Taliansko
63,99 €
3,20 €/kg
Teriyaki omáčka hustá 1,1kg Yamasa
1 ks
Poľsko
9,79 €
8,90 €/kg
Smotana kokosová 1l Bamboo Tree
1 ks
Vietnam
4,99 €
4,99 €/LIT
Teriyaki omáčka bez lepku 460g Yamasa
1 ks
Poľsko
5,69 €
12,37 €/kg
Unagi omáčka 1,1kg Yamasa
1 ks
Japonsko
9,29 €
8,45 €/kg
Ryža sushi guľatá biela 10kg Royal Orient
1 ks
Taliansko
34,49 €
3,45 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
Rybacia omáčka Fish Sause 725ml Squid Brand
3,89 € s 19% DPH