Allnature Sirup Datľový 250ml

1 ks
Kategória Koktejlové
Množstvo v kartóne 14 ks
Cena za LIT 16,76 €
Dočasne nedostupný
4,19 € s 23% DPH
Allnature Sirup Datľový 250ml

Allnature Sirup datľový. Hmotnosť / Objem balenia: 250ml.

Datľový sirup je BIO produkt s výraznou chuťou a vôňou. Je výborný na sladenie všetkého druhu, využijete ho pri pečení, na palacinky, do koktailov, do kaší, do dezertov alebo na oslazenie kávy. S datľovým sirupom môžete zdravo maškrtiť. Neobsahuje konzervanty ani umelé farbivá. Obsahuje draslík a vápnik. Nie je tak kalorický ako cukor. Je to zdravá alternatíva sladenia. Môžete ho pridať aj do smoothie, ovsených vločiek, pudingu.

Skladovanie

Skladujte na suchom mieste a chráňte pred priamym slnečným žiarením.

 

Vážení zákazníci,

neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť len ilustračný a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem. 

Zloženie
100% BIO datle.

 

Alergény
Neuvádza sa.

 

Výživové údaje na 100g
 
Energetická hodnota [Kcal]: 271,00
Energetická hodnota [KJ]: 1133,00
Tuky [Gram]: 0,10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: <0,1
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 66,00
z toho cukry [Gram]: 66,00
Vláknina [Gram]  
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,40
Soľ (NaCl) [Gram]: 0,20
Obsah balenia

Hmotnosť / Objem balenia: 250ml.

Podobné produkty
Allnature Sirup Agávový 250ml
1 ks
Mexiko
3,49 €
13,96 €/LIT
Sirup Egreš &amp; Kamilka 1l Vlčie Sirupy
1 ks
Slovensko
16,89 €
16,89 €/LIT
Sirup Daiquiri Le Mixeur 1l Monin
1 ks
Francúzsko
11,39 €
11,39 €/LIT
Sirup Gingerbread 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/kg
Sirup Broskyňa 1l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
12,79 €/LIT
Sirup Karamel 1l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
12,79 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 1l Monin
1 ks
Francúzsko
11,39 €
11,39 €/LIT
Lime Juice 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
9,29 €
13,27 €/LIT
Sirup Cherry Blossom 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/LIT
Sirup Karamelový 700ml LaFruta
1 ks
Slovensko
7,29 €
10,41 €/LIT
Sirup Jahoda 1l Monin
1 ks
Francúzsko
13,99 €
13,99 €/LIT
Sirup Cloudy Lemonade Base 1l Monin
Dočasne nedostupné
1 ks
11,39 €
11,39 €/LIT
BIO 100% Šťava Sicílsky BIO citrón, Herbert 1l
1 ks
Slovensko
13,99 €
13,99 €/LIT
Sirup Baza 0,7l Monin
1 ks
Francúzsko
12,79 €
18,27 €/LIT
Pyré Mango 1l Monin
1 ks
Francúzsko
20,69 €
20,69 €/LIT
Sirup Cukrová trstina 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
7,49 €
10,70 €/LIT
Sirup Jahodový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Jablková štrúdľa 1l Herbert
1 ks
Slovensko
17,79 €
17,79 €/LIT
Sirup Bazový 700ml Lunys
1 ks
Slovensko
8,89 €
12,70 €/LIT
Sirup Grenadína 1l Monin
1 ks
Francúzsko
11,39 €
11,39 €/LIT
Allnature Jedlá sóda 5kg
1 ks
Turecko
8,69 €
1,74 €/kg
Droždie lahôdkové neaktívne 250g Allnature
1 ks
Francúzsko
5,49 €
21,96 €/kg
Allnature Sirup Datľový 250ml
Dočasne nedostupné
1 ks
4,19 €
16,76 €/LIT
Sezamové semienka čierne 100g Allnature
1 ks
Mnohonárodnostný štát Bolívia
1,25 €
12,50 €/kg
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
Allnature Arašidový krém jemný 220g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,89 €
13,14 €/kg
Allnature Peroxid vodíka sprej 3% - 500ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Zmes svačinka Fit 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
 Allnature Mydlové vločky 1kg
1 ks
Poľsko
10,59 €
10,59 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg
Allnature s.r.o
Allnature s.r.o, Březhradská 148, 503 32 Hradec Králové, Česká republika.viac informácií o distribútorovi
Sezamové semienka čierne 100g Allnature
1 ks
Mnohonárodnostný štát Bolívia
1,25 €
12,50 €/kg
 Allnature Kyselina citrónová v spreji 500ml
1 ks
Čína
4,09 €
8,18 €/LIT
Allnature Biely ocot sprej 10% s vôňou citrónu 500 ml
1 ks
Česká republika
3,49 €
6,98 €/LIT
Allnature Kyselina citrónová 5kg
1 ks
Čína
19,99 €
4,00 €/kg
Allnature Zmes svačinka Mlsoun 60g
1 ks
Česká republika
1,49 €
24,83 €/kg
 Allnature Pracia sóda 1kg
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
2,29 €
2,29 €/kg
Allnature Chlebík bezlepkový raňajkový superfoods 350g
Dočasne nedostupné
1 ks
Poľsko
3,79 €
10,83 €/kg
Allnature Perkarbonát sodný 5kg
1 ks
Čína
16,39 €
3,28 €/kg
Allnature EKO tablety do umývačky 60ks.
1 ks
Česká republika
9,15 €
0,15 €/ks
Allnature Pracia sóda 5kg
1 ks
Poľsko
10,49 €
2,10 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Allnature Sirup Datľový 250ml
Allnature Sirup Datľový 250ml
4,19 € s 23% DPH