Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml

1 ks
Francúzsko
Taliansko
Valsoia Kornút Kešu slaný karamel. Hmotnosť/ Objem balenia: 4x120ml.
Krajina pôvodu Francúzsko, Taliansko
Kategória Kornútky
Množstvo v kartóne 6 ks
Cena za LIT 12,48 €
Na sklade viac ako 10 ks
5,99 € s 23% DPH
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml

Mrazený krém na báze rastlinných zložiek z kešu orechov, obohatený vitamínom B12, s tekutým slaným karamelom a kúskami karamelizovaných mandlí, v bezlepkovej oblátke. 75 g × 4 cones = 300 e g = 462 ml

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote -18 °C alebo nižšej._x000D_ _x000D_ Po rozmrazení znovu nezmrazujte._x000D_ _x000D_ Minimálna trvanlivosť do: viď spodnú časť obalu.
Zloženie

Zloženie výrobku: mrazený krém 82% [nápoj z kešu orechov 36% (pitná voda, kešu orechy 0,6%), cukor, kokosový olej, glukózový sirup, maltodextrín, kúsky karamelizovaných mandlí 3% (mandľa 50%, cukor, glukózový sirup) slnečnicový olej, dextróza, hrachový proteín, emulgátor: sójový lecitín; stabilizátory: alginan sodný, metylcelulóza, arabská guma, karubin, guma guar; karamelizovaný cukor 0,1 % (cukor, pitná voda, glukózofruktózový sirup), farbivá: karamel, beta-karotén; arómy, vanilkový extrakt, jedlá morská soľ, vitamín B12 (kyanokobalamín)], oblátka 18 % [ryžová múka, cukor, kukuričný škrob, kokosový olej, rastlinná vláknina (bambus), slnečnicový olej, jedlá soľ, emulgátor: slnečný; karamelizovaný cukor (cukor, pitná voda)].

Alergény (zoznam zložiek): sója, škrupinové plody

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal] 275
Energetická hodnota [KJ]: - vačšie ak KCAL 1153
Tuky [Gram] 10
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram] 10
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram] 35
z toho cukry [Gram] 23
Vláknina [Gram] 1.1
Bielkoviny (Proteíny) [Gram] 1.5
Soľ (NaCl) [Gram] 0.2
Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia: 4x120ml.

Podobné produkty
Mrazený Zott Monte kornút Ice Cone 120ml
Dočasne nedostupné
1 ks
2,15 €
17,92 €/LIT
Mrazený Valsoia Kornút Sója 4x120ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazený Valsoia Kornút Sója 4x120ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Spotrebujte do 4.10.26 Spotreba 4.10.26
-50%
Mrazená Valsoia zmrzlina Lemon Cake 510ml VÝPREDAJ
1 ks
Taliansko
5,99 €
3,00 €
5,87 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Pistácia 510ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Tiramisu 510 ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazený Valsoia Nanuk Sója Classic 120ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
15,75 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Stracciatela 510ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazený Valsoia Nanuk Kešu lieskový orech 130ml
1 ks
Taliansko
1,89 €
14,54 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Ovocný mix 4x129ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
11,61 €/LIT
Mrazený Valsoia nanuk Kešu pistácia 4x81,5ml
1 ks
Taliansko
5,99 €
18,37 €/LIT
Distribútor: Emco Slovensko spol. s r.o.
Türkova 2319/5b, 149 00 Praha, Česká republikaviac informácií o distribútorovi
Mrazená Häagen-Dazs zmrzlina Vanilka 95ml
1 ks
Francúzsko
1,99 €
20,95 €/LIT
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Chocolate 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
12,48 €/LIT
Mrazená Valsoia zmrzlina Tiramisu 510 ml
1 ks
Francúzsko
Taliansko
5,99 €
11,75 €/LIT
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Strawberry 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Mango 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg
Bahlsen Hit vanilkové sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Bahlsen Hit jahoda sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Bahlsen Hit čokoládové sušienky 220g
1 ks
Poľsko
2,49 €
11,32 €/kg
Mrazená Arcobaleno zmrzlina Mochi Coconut 6x35g
1 ks
Bulharsko
5,99 €
28,52 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
Mrazený Valsoia Kornút Kešu slaný karamel 4x120ml
5,99 € s 23% DPH