Mrazená zelenina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
113 produktov
Mrazená Tekvica hokaido krájaná 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,79 €
3,58 €/kg
Mrazená Mrkva kocky 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,19 €
2,08 €/kg
Mr.Špargľa zelená 1kg Ardo
1 ks
Rakúsko
13,49 €
13,49 €/kg
Mrazená Brokolica 300g Vinica
1 ks
Španielsko
1,35 €
4,50 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Mochovská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,39 €
2,56 €/kg
Mrazený Špenátový pretlak 450g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
2,64 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Čínska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,49 €
4,26 €/kg
Mrazený Hrášok 350g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Lázenská 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
6,69 €
2,68 €/kg
Mrazený Hrášok jemný 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
14,19 €
5,68 €/kg
Mrazené Dubáky kocky 1kg Oswald
1 ks
Rakúsko
17,89 €
17,89 €/kg
Mrazený Karfiol ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Fazuľové struky celé 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,29 €
3,32 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mrazený Špenátový pretlak 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mrazený Kel 2,5kg Viking Frost
1 ks
Poľsko
5,59 €
2,24 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Brokolica ružičky 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
10,79 €
4,32 €/kg
Mrazené Dubáky krájané 600g Ardo
1 ks
Belgicko
9,89 €
16,48 €/kg
Mrazená Brokolica ružičky 500g Sládkovičovo
1 ks
Slovensko
2,15 €
4,30 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana