Mrazená zelenina

Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
113 produktov
Mrazená Zmes zeleninová Mediterranea 2,5kg Bonduelle
1 ks
Francúzsko
18,69 €
7,48 €/kg
Mr.Kukurica klasy 9kg Viking Frost
1 KT
Poľsko
31,49 €
31,49 €/kg
Novinka
Mrazené Hranolky 7/7mm 2,5kg Farm Frites
1 ks
Holandsko
8,09 €
3,24 €/ks
Mrazené Edamame sójové bôby lúpané 400g Nishi Moto
Dočasne nedostupné
1 ks
3,19 €
7,98 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová s kukuricou 2,5kg Viking Frost
Dočasne nedostupné
1 ks
6,49 €
2,60 €/kg
Mr.Mrkva baby Karotienka 350g Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
1,35 €
3,86 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Koreňová 350g Sládkovičovo
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
0,99 €
2,83 €/kg
Mrazená Zmes zeleninová Bistro mix 2,5kg Ardo
Očakávame 05.10.
1 ks
Belgicko
8,39 €
3,36 €/kg
Mr.Limetkové listy Rangpur (celé) 250g
Dočasne nedostupné
1 ks
5,19 €
20,76 €/kg
-21%
Mrazený Hrášok Vapeur 300g Bonduelle
Dočasne nedostupné
1 ks
1,89 €
1,49 €
4,97 €/kg
Mrazený Špenát krájaný 400g Bonduelle
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
4,98 €/kg
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana