Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica

1 ks
Slovensko
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Mrazené zeleninové zmesi
Množstvo v kartóne 20 ks
Cena za kg 2,83 €
Na sklade viac ako 1 ks
0,99 € s 19% DPH
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica

Hlbokozmrazená zmes pod sviečkovú Vinica 350 g.

Vinica Hlbokozmrazená zmes pod sviečkovú 350 g

Popis

Vážený zákazník, kúpili ste výrobok zdravej výživy spracovaný modernou u fluidného rýchlomrazenia. Táto technológia umožňuje významne technológiou zachovať pôvodnú farbu, chuť, konzistenciu, obsah výživných látok a vitamínov čerstvej zeleniny.

Ďakujeme vám, že ste investovali do svojho zdravia.

Vlastnosti
  • Fluidne jednotlivo rýchlozmrazené
Skladovanie
  • Skladujte pri teplote -18°C a nižšej. Po rozmrazení znova nezmrazujte!Minimálna trvanlivosť pri teplote -18 °C alebo nižšej do: viď obal.

    Skladovacie podmienky:
    * -6 °C 1 týždeň
    ** -12 °C 1 mesiac
    *** -18 °C minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

  • Zmrazené
Príprava a použitie

Pred kuchynskou prípravou nerozmrazujte! Pred použitím tepelne upraviť!

Návrh na prípravu: Túto univerzálnu zmes koreňovej zeleniny zvlášť odporúčame použiť na prípravu rôznych polievok, gulášov, sviečkovej omáčky, šalátov a mäsových pokrmov. Pri varení polievok sa nerozmrazená zmes pridá v záverečnej fáze varenia a pri zhotovení ostatných jedál sa podusí počas prípravy.

Zloženie

Mrkva, Pętržlen alebo paštrnák, Zeler

Výživové hodnoty v 100g
Energia167 kJ/39 kcal
Tuky0,3 g
z toho nasýtené mastné kyseliny<0,1 g
Sacharidy8,1 g
z toho cukry4,1 g
Bielkoviny1,1 g
Soľ0,05 g
Alergény
Zeler: Obsahuje

 

Výrobok obsahuje alergén - zeler!

Obsah balenia

350 g - Vrecko

Podobné produkty
Mr.Zmes zeleninová s kukuricou 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,19 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,99 €
3,60 €/kg
-25%
Mr.Zmes hubová 600g Ardo
1 ks
Belgicko
3,99 €
2,99 €
4,98 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Jarná 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Polievková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,69 €/kg
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Brokolicový mix 2,5kg Ardo
1 ks
Belgicko
8,49 €
3,40 €/kg
Mr.Zmes Polievková 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Francúzska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes zeleninová so šampiňónmi 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mr.Zmes Polievková Vinická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,29 €
2,92 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mr.Zmes Kráľovská 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
6,79 €
2,72 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Wok Classic 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,79 €
5,11 €/kg
-23%
Mrazená Zmes Jarná Vapeur 400g Bonduelle
1 ks
Poľsko
2,19 €
1,69 €
4,23 €/kg
Mr.Zmes Mrkva s hráškom 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,09 €
2,04 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mrazená Zmes Mexická 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
7,39 €
2,96 €/kg
EQUUS a.s.
Hviezdna 38, 821 06 Bratislava, Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Mr.Zmes Jarná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes Kúpeľná 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
8,99 €
3,60 €/kg
Mrazené Halušky zemiakové 1kg Vinica
1 ks
Slovensko
2,59 €
2,59 €/kg
Mr.Zmes Pod sviečkovú slížiky 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,49 €
2,20 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Francúzska 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,09 €
3,11 €/kg
Mrazený Špenátový pretlak 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,59 €
2,24 €/kg
Mr.Zmes Francúzska 2,5kg Vinica
1 ks
Slovensko
5,69 €
2,28 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Prílohová Extra 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,45 €
4,14 €/kg
Mr.Zmes zeleninová Polievková 350g Vinica
1 ks
Slovensko
1,29 €
3,69 €/kg
Mrazená Ovocná zmes Záhrada 300g Vinica
1 ks
Slovensko
2,15 €
7,17 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
Mr.Zmes zeleninová Sviečková 350g Vinica
0,99 € s 19% DPH