Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
YoPro Protein Jogurt Stracciatella 160g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,29 €
8,06 €/kg
Syr šalátový mäkký 270g Grikios
Dočasne nedostupné
1 ks
2,19 €
8,11 €/kg
Mliečna farma Turčianské syrové nite plnotučné slané exkluziv 150g
Očakávame 05.10.
1 ks
2,89 €
19,27 €/kg
Syr Balkánsky pikant 115g Madeta
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
1,79 €
15,57 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg
Nátierka Tuniaková 135g PRETO Radoma
Očakávame 05.10.
1 ks
2,39 €
17,70 €/kg
Syr Parmigiano Reggiano DOP 200g L. Soresina
Dočasne nedostupné
1 ks
7,29 €
36,45 €/kg
Syr kozí Ricotta 150g Farma Bardy
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,69 €
17,93 €/kg
Syr Polooštiepok 35% 170g Koliba
Dočasne nedostupné
1 ks
Slovensko
2,19 €
12,88 €/kg
Syr tvrdý 180g Formagia
Dočasne nedostupné
1 ks
3,99 €
22,17 €/kg
Syr Cheddar červený cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,34 €
17,99 €/kg
Jogurt Gazdovský biely 5kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
12,09 €
2,42 €/kg
Jogurt krémový jahoda 3kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
Česká republika
9,99 €
3,33 €/kg
Müllermilch Proteinový nápoj malinový 400g
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
1,89 €
4,72 €/kg
Bryndza plnotučná letná 125g Bryndziareň
Očakávame 05.10.
1 ks
1,79 €
14,32 €/kg
Jogurt Klasik biely 3kg Hollandia
Dočasne nedostupné
1 ks
7,69 €
2,56 €/kg
Syr polotvrdý Pesto zelené cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,09 €
22,89 €/kg
Syr Maasdam cca 200g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,16 €
15,79 €/kg
Syr Gouda Paradajky&Olivy cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,81 €
20,79 €/kg
Syr Cheddar Irish Porter Beer cca 170g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Írsko
4,33 €
25,49 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana