Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife

1 ks
Grécko
Krajina pôvodu Grécko
Kategória Plesňové a zrejúce
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za kg 19,75 €
Na sklade viac ako 10 ks
3,95 € s 19% DPH
Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife

Violife mediterranean blok 200g VLASTNOSTI

  • 100% vegan
  • Vhodné pre vegánov a vegetariánov
SKLADOVANIE
  • Po otvorení spotrebujte do 7 dní. Skladujte od +2°C do +8­°C  
Zloženie

Voda, kokosový olej (15%), škrob, modifikovaný škrob*, jačmenný škrob (bezgluténový), morská soľ, mleté slnečnicové semienka, regulátor kyslosti: glukono-delta-lakton,arómy, extrakt z olív, farbivo: beta-karotén, vitamín B12

Výživové údaje na 100g
Energetická hodnota [Kcal]: 260,00
Energetická hodnota [KJ]: 1 088,00
Tuky [Gram]: 15,00
z toho nasýtené mastné kyseliny [Gram]: 14,00
Sacharidy (Uhľohydráty) [Gram]: 30,00
z toho cukry [Gram]: 0,20
Vláknina [Gram] 0,00
Bielkoviny (Proteíny) [Gram]: 1,20
Soľ (NaCl) [Gram]: 3,50
Podobné produkty
Pravnianska Nakladaná niva 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,29 €
28,59 €/kg
Spotrebujte do 29.9.26 Spotreba 29.9.26
-75%
Pravnianska Nakladaná niva 340g VÝPREDAJ
1 ks
6,29 €
1,57 €
7,15 €/kg
Momentálne nedostupný
Nakladaný hermelín pikant 350g
1 ks
Slovensko
6,79 €
30,86 €/kg
Gorgonzola DOP cca 100g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,03 €
20,29 €/kg
Gorgonzola Dolce Bacco DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
4,99 €
24,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
Výpredaj
Olomoucké tvarôžky 100g VÝPREDAJ
1 ks
1,99 €
19,90 €/ks
Momentálne nedostupný
Syr Brie 200g Frenchi
1 ks
Francúzsko
3,29 €
16,45 €/kg
Olomoucké tvarôžky 100g
1 ks
Česká republika
1,99 €
19,90 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 1kg
1 ks
Slovensko
13,79 €
22,98 €/kg
Nakladaný hermelín pikant 1kg
1 ks
Slovensko
13,59 €
22,65 €/kg
Nakladaný hermelín s cibuľkou 350g
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Pravnianske Nakladané blaťácke zlato 340g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,39 €
29,05 €/kg
Nakladaný hermelín s nivou 350g
Očakávame 01.10.
1 ks
Slovensko
6,89 €
31,32 €/kg
Roquefort Cave Saveur AOP Société 150 g
1 ks
Francúzsko
4,99 €
33,27 €/kg
Gorgonzola Casa Leonardi výkroj 1/8 cca 1,5kg Igor
1 ks
Taliansko
26,69 €
17,79 €/kg
Gorgonzola Piccante Bacco Verde DOP 200g Defendi
1 ks
Taliansko
5,39 €
26,95 €/kg
Nakladaný hermelín s orechmi 350g
1 ks
Slovensko
6,99 €
31,77 €/kg
Pravniansky Nakladaný balkánsky syr 340g
1 ks
Slovensko
5,49 €
24,95 €/kg
Spotrebujte do 1.10.26 Spotreba 1.10.26
-50%
Pravniansky Naklad. hermelín s nivou 350g VÝPREDAJ
1 ks
6,89 €
3,45 €
15,66 €/kg
Momentálne nedostupný
Gorgonzola LYDIA cca 1,4kg
1 ks
Taliansko
17,77 €
12,69 €/kg
Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife
1 ks
Grécko
3,95 €
19,75 €/kg
Smotana kyslá rastlinná Vegan 18% 500g Violife
1 ks
Grécko
5,09 €
10,18 €/kg
Viodeli plátky s morčacou príchuťou 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný údený blok 200g Violife
1 ks
Grécko
2,89 €
14,45 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella na pizzu 200g Violife
1 ks
Grécko
2,59 €
12,95 €/kg
Syr rastlinný Grécky blok 230g Violife
1 ks
Grécko
3,39 €
16,95 €/kg
Syr rastlinný originál krémový 500g Violife
1 ks
Grécko
5,09 €
10,18 €/kg
Syr rastlinný Cheddar blok 2,5kg Violife
1 ks
Grécko
19,19 €
7,68 €/kg
Viodeli plátky s kuracou príchuťou 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný Mozzarella strúhaný 200g Violife
1 ks
Grécko
3,80 €
19,00 €/kg
Arivia s.a.
7 Chalkis Str. Building C, Pylaia P.O. Box 21107, P.C. 55510 Thessaloniki Greeceviac informácií o distribútorovi
Syr rastlinný Cheddar plátky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný Gouda plátky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Viodeli plátky s morčacou príchuťou 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Viodeli plátky s kuracou príchuťou 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Viodeli plátky s príchuťou šunky 100g Violife
1 ks
Grécko
2,39 €
23,90 €/kg
Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife
1 ks
Grécko
3,95 €
19,75 €/kg
Syr rastlinný Le Rond Camembert 150g Violife
1 ks
Grécko
4,59 €
30,60 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife
Syr rastlinný Mediterranean na gril 200g Violife
3,95 € s 19% DPH