Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1101 produktov
Activia jogurtový nápoj Jahoda/cereálie 270g Danone
Dočasne nedostupné
1 ks
1,39 €
5,15 €/kg
Syr polotvrdý Pesto červené cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,09 €
22,89 €/kg
Syr Tricolore zrejúci cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
4,56 €
33,79 €/kg
Bryndza Slovenská chránená 125g Kluknavská
Dočasne nedostupné
1 ks
1,99 €
15,92 €/kg
Syr Gouda medvedí cesnak cca 140g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
2,70 €
19,29 €/kg
Syr Tavený Niva 100g Tekov
Dočasne nedostupné
1 ks
1,49 €
14,90 €/kg
Tvaroh tučný hrudkovitý 250g Babička
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
10,36 €/kg
Syr údený cca 180g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,04 €
16,89 €/kg
Syr Gouda Paprika&Pažítka&Cibuľa cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,73 €
20,19 €/kg
Syr smotanový Land-Frischkase 3kg Bayernland
Dočasne nedostupné
1 ks
23,49 €
7,83 €/kg
Syr Gouda Korenie Mix cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
2,62 €
19,39 €/kg
Smotana extra zahustenie 21% 1l Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
5,59 €
5,59 €/LIT
Müllermilch Proteinový nápoj cookies 400g
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
1,89 €
4,72 €/kg
Syr kozí blok 130g Goat Farm
Dočasne nedostupné
1 ks
3,49 €
26,85 €/kg
Syr Leerdammer Protein plátky 80g
Dočasne nedostupné
1 ks
2,59 €
32,38 €/kg
Jogurt sedliacky 3,6% 1kg Bohemilk
Dočasne nedostupné
1 ks
2,79 €
2,79 €/kg
Syr Kozí zrejúci cca 130g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,20 €
24,59 €/kg
Jogurt Natural 500g A2
Dočasne nedostupné
1 ks
Nemecko
4,29 €
8,58 €/kg
Syr Wasabi zrejúci cca 135g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
Holandsko
3,20 €
23,69 €/kg
Syr Gouda zrejúci cca 200g Deli Q
Dočasne nedostupné
1 ks
3,52 €
17,59 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana