Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Tofu marinované LUNTER 1000g
1 ks
Slovensko
6,29 €
6,29 €/kg
Maslo ľahšie roztierateľné 225g Rajo
1 ks
Nemecko
2,99 €
13,29 €/kg
Smotana na varenie ryžová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,99 €
7,96 €/LIT
Acidko Jahoda 450g Rajo
1 ks
Slovensko
1,09 €
2,42 €/kg
Jogurt malina-ostružina 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Tatárska omáčka HB 50x30g Doma
1 KT
Slovensko
7,79 €
7,79 €/KT
Vajcia klietkový chov M 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,79 €
0,38 €/ks
Nápoj sójový Barista 1l Alpro
1 ks
Belgicko
3,49 €
3,49 €/LIT
Tofu na panvicu marinované 180g Lunter
1 ks
Slovensko
1,49 €
8,28 €/kg
Vajcia podstielkový chov M 10ks Tatranské
1 ks
Slovensko
4,19 €
0,42 €/ks
Jogurt grécky 0% jahoda MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Vajcia podstielkový chov M 30ks Tatranské
1 KT
Slovensko
10,39 €
0,35 €/ks
Syr Balkánsky 45% v náleve pp: 800g Destan
1 ks
Holandsko
9,39 €
11,74 €/kg
Salko karamel kondenzované mlieko sladené TATRA 397g
1 ks
Česká republika
2,85 €
7,18 €/kg
Syr Eidam neúdený 45% plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
1,89 €
21,00 €/kg
Jogurt čierna čerešňa 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Bravčová masť 500g JAV
1 ks
Slovensko
2,29 €
4,58 €/kg
Dezert sójový s čokoládovou príchuťou ALPRO 125g
1 ks
Belgicko
1,45 €
11,60 €/kg
Mliečna ryža čokoláda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Cottage cheese 5% 200g Melina
1 ks
Poľsko
0,99 €
4,95 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana