Mliečne potraviny

Nezanedbávajte svoju chladničku – dajte jej to, čo má naozaj rada. Skvelé slovenské syry, čerstvé maslo, vajíčka a lahodné jogurty sú presne to, čo si zaslúži. Ak by chladnička vedela rozprávať, určite by si priala chladiť práve takéto čerstvé a kvalitné produkty. Nájdete u nás slovenské výrobky, zahraničné lahôdky a aj produkty bez laktózy, no stále s plnou chuťou.

Odporúčame na tento mesiac
Novinka
Vilgain Protein Iced Coffee karamelové latté 330ml
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
-23%
Jogurt Mango 335g MůjJogurt
1 ks
Česká republika
6,49 €
4,99 €
14,90 €/kg
-20%
Syr čerstvý cesnak a bylinky 180g Karička
1 ks
Maďarsko
1,99 €
1,59 €
8,83 €/kg
-22%
Kačacia masť 150g JAV
1 ks
Slovensko
1,65 €
1,29 €
8,60 €/kg
-20%
Syr Babybel mini 5x20g
1 BA
Holandsko
2,49 €
1,99 €
1,99 €/kg
Novinka
Milkshake Protein jahoda 330ml Vilgain
1 ks
Česká republika
2,49 €
7,55 €/LIT
Syr Salámový údený XXL plátky 500g Tekov
1 ks
Slovensko
7,99 €
15,98 €/kg
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
1099 produktov
Nápoj mliečny Brejky Vanilka 250ml Rajo
1 ks
Slovensko
0,85 €
3,40 €/LIT
Syr Gouda plátky 100g Président
1 ks
Česká republika
1,99 €
19,90 €/kg
Termix do vrecka vanilkový 80g Nika
1 ks
Slovensko
1,02 €
12,79 €/kg
Nátierka rastlinná cícerová 100g Lunter
1 ks
Slovensko
1,09 €
10,90 €/kg
Vajcia klietkový chov L 10ks Tatranské
1 KT
Slovensko
3,99 €
0,40 €/ks
Taverna Hummus Oriental - cícerový dip 200g
1 ks
Holandsko
2,09 €
10,45 €/kg
Jogurt grécky 0% čokoláda MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Nápoj sójový Natural ALPRO 1l
1 ks
Belgicko
2,89 €
2,89 €/LIT
Dráčik termizovaný tvarohovo-smotanový krém vanilka 80g Tami
1 ks
Slovensko
0,65 €
8,12 €/kg
Mliečna ryža jahoda 175g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
5,66 €/kg
Jogurt grécky 0% čučoriedka MILKO 140g
1 ks
Česká republika
0,85 €
6,07 €/kg
Syr Gouda bezlaktózová plátky 90g Liptov
1 ks
Slovensko
2,09 €
23,22 €/kg
Jogurt egreš-chia 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg
Smotana na varenie 10% 500ml Kukkonia
1 ks
Slovensko
1,69 €
3,38 €/LIT
Majolenka originál 210ml Hellmann's
1 ks
Poľsko
2,19 €
10,43 €/LIT
Jogurt Lakto Free vanilka 145g Rajo
1 ks
Slovensko
0,79 €
5,45 €/kg
Syr Mazdamer ( ementál ) 44% plátky 1kg Mlekovita
1 ks
Slovensko
9,99 €
9,99 €/kg
Mliečna krupica čokoláda 150g Kunín
1 ks
Česká republika
0,99 €
6,60 €/kg
Smotana na varenie sójová ALPRO 250ml
1 ks
Belgicko
1,89 €
7,56 €/LIT
Jogurt slivka 150g Kukkonia
1 ks
Slovensko
0,89 €
5,93 €/kg

4.6/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana