Milsy Bánovecký smot. syr s tvarohom 125g VÝPREDAJ

1 ks
Slovensko
BÁNOVECKÝ smotanový syr s tvarohom 125 g
Krajina pôvodu Slovensko
Kategória Smotanové a syrové nátierky
Množstvo v kartóne 8 ks
Cena za kg 12,74 €
Na sklade viac ako 1 ks
1,59 € s 19% DPH
1,99 €
Milsy Bánovecký smot. syr s tvarohom 125g VÝPREDAJ

Smotanový syr s tvarohom. Smotanovo-tvarohový syrový výrobok. Termizovaný.

  • Skladovanie: Skladujte pri teplote od +2 °C do + 8 °C
  • Návod na použitie: Na priamy konzum
Zloženie

Zloženie výrobku: Smotanový syr 50,8 % (smotana, mliečna bielkovina, jedlá soľ, mliekarenská kultúra, syridlo), tvaroh 49 %, jedlá soľ.

Alergény (zoznam zložiek): Výrobok obsahuje mlieko. 

Obsah balenia

Hmotnosť/ Objem balenia:  125 g.

Podobné produkty
Lučina 120g
1 ks
Česká republika
1,99 €
16,58 €/kg
Créme Fraiche 36% 200g Bohemilk
1 ks
Česká republika
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s údeným syrom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Lučina 1kg
Dočasne nedostupné
1 ks
10,59 €
10,59 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná bylinky 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Creme fraiche PRESIDENT 500g
1 ks
Francúzsko
5,49 €
10,98 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Creme Fraiche 36% 1kg Bohemilk
1 ks
Česká republika
7,49 €
7,49 €/kg
Bánovecká nátierka s červenou paprikou MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
LUČINA Šalátová prírodná 150g
1 ks
Poľsko
2,49 €
16,60 €/kg
Lučina nadýchaná 60x20g
1 KT
Česká republika
17,19 €
14,32 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka natur MILSY 1kg
1 ks
Slovensko
7,69 €
7,69 €/kg
Bánovecká nátierka Monika s maslom MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná chren 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr prírodný 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Bánovecká nátierka smotanová LactiNO MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,79 €
11,93 €/kg
Bánovecká nátierka s chrenom MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná pikant 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Bánovecká nátierka tradičná natur MILSY 200g
1 ks
Slovensko
1,49 €
7,45 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový mango-marakuja 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Smotana 16% kyslá Milsy 1kg
1 ks
Slovensko
4,49 €
4,49 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový slaný karamel 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Milsy a.s.
Partizánska 224/B 957 01 Bánovce nad Bebravou Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Syr Bánovecká parenica neúdená 110g MIlsy
1 ks
Slovensko
1,99 €
18,09 €/kg
Milsy Bánovecká nátierka jemná natur 150g
1 ks
Slovensko
1,55 €
10,33 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Spotrebujte do 8.10.26 Spotreba 8.10.26
-25%
Milsy bánovecký dezert smotanový kokos-ananás 135g VÝPREDAJ
1 ks
Slovensko
0,89 €
0,67 €
4,94 €/kg
Milsy bánovecký tvaroh odtučnený hrudkovitý 250g
1 ks
Slovensko
1,89 €
7,56 €/kg
Smotana kyslá 16% 200g Milsy
1 ks
Slovensko
0,79 €
3,95 €/kg
Milsy bánovecký dezert smotanový  kokos-vanilka 135g
1 ks
Slovensko
0,89 €
6,59 €/kg
Bánovecká nátierka s bylinkami MILSY 150g
1 ks
Slovensko
1,39 €
9,27 €/kg
Milsy Bánovecký smotanový syr s tvarohom 125g
1 ks
Slovensko
1,99 €
15,92 €/kg
Milsy Bánovecké syrové nite neúdené LactiNO 90g
1 ks
Slovensko
1,99 €
22,11 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Milsy Bánovecký smot. syr s tvarohom 125g VÝPREDAJ
Milsy Bánovecký smot. syr s tvarohom 125g VÝPREDAJ
1,59 € s 19% DPH
1,99 €