Kubík 100% multivitamín 200 ml

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória 100% džúsy a šťavy
Množstvo v kartóne 27 ks
Cena za LIT 2,95 €
Na sklade viac ako 10 ks
0,59 € s 5% DPH
Kubík 100% multivitamín 200 ml

Kubík 100% multivitamín 200 ml

Popis

Tetra Pak® Tetra Brik® Aseptic

Vlastnosti
  • Vysoký obsah vitamínov: A, E, C, tiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová, B12, biotín a kyselina pantoténová
Značka

Kubík

Skladovanie
  • Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
  • Pri izbovej teplote
Príprava a použitie

Pred otvorením pretrepte.

Zloženie

Šťavy z koncentrátu z: jablka (60%), pomaranča (22%) a mrkvy (12%), Pretlaky z: banánu (3%), broskyne (0,1%), guave a papáje, Šťavy z koncentrátu z: ananásu (2%), manga, maracuje, liči, figy kaktusovej, kivi a limetky, Vitamíny: A, E, C, tiamín, riboflavín, niacín, B6, kyselina listová, B12, biotín a kyselina pantoténová, Podiel ovocno-mrkvovej šťavy: 100%

Výživové hodnoty na 100 ml:
Energia214 kJ / 51 kcal
Tuky0 g
z toho: nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy12 g
z toho: cukry12 g
Bielkoviny0 g
Soľ0,01 g
Vitamín A232 µg / 29%*
Vitamín E1,8 mg /15%*
Vitamín C12 mg /15%*
Tiamín0,165 mg / 15%*
Riboflavín0,21 mg / 15%*
Niacín2,4 mg / 15%*
Vitamín B60,21 mg / 15%*
Kyselina listová30 µg / 15%*
Vitamín B120,375 µg / 15%*
Biotín7,5 µg / 15%*
Kyselina pantoténová0,9 mg / 15%*
* % dennej referenčnej hodnoty príjmu

Obsah balenia
200 ml - Kartón
Rozmery
Výška regálu: 121 mm
Šírka regálu: 51 mm
Hĺbka regálu: 41 mm
Hmotnosť
Brutto hmotnosť: 219 g

Podobné produkty
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Džús jablkový 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
2,79 €
2,79 €/LIT
Džús pomaranč 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
4,09 €
3,86 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Jabko - čučoriedka 250ml
1 ks
Slovensko
2,00 €
8,00 €/LIT
BIO Šťava Sicílsky BIO citrón, Herbert 350 ml
1 ks
Slovensko
6,39 €
18,26 €/LIT
Ginger shot Med & Citrón 100ml Vlčie
1 ks
Slovensko
3,79 €
37,90 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Arónia 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Balená 100% grepová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
41,04 €
8,21 €/LIT
Cappy 100% pomaranč 1 l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,59 €
2,59 €/LIT
Balená 100% pomarančová čerstvá šťava LUNYS 5l
1 ks
Slovensko
37,05 €
7,41 €/LIT
Bobule 100% šťava Jabko - jahoda 250ml
1 ks
Slovensko
2,00 €
8,00 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Čučoriedka 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Cappy 100% jablko 1 l *ZO
1 ks
Maďarsko
2,49 €
2,49 €/LIT
Džús ananásový 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
3,89 €
3,89 €/LIT
Džús jablko cvikla 100% Rio Cold Press 1l
1 ks
Slovensko
2,79 €
2,79 €/LIT
Džús jablkový 100% HAPPY DAY 1l
1 ks
Maďarsko
2,05 €
2,05 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Rakytník 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Jabko 250ml
1 ks
Slovensko
2,00 €
8,00 €/LIT
Ginger shot Med & Citrón 1l Vlčie
Očakávame 30.09.
1 ks
Slovensko
22,49 €
22,49 €/LIT
Bobule 100% Bio šťava Brusnica 500ml
1 ks
Slovensko
10,49 €
20,98 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% ovocná kapsička banán, jablko 100 g
1 ks
Poľsko
0,79 €
0,01 €/ks
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík Waterrr Jablko nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík cereálie Choco Cookies 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Tiger Zero Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Relax Broskyňa 1l
1 ks
Poľsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Relax Džús Pomaranč červený grapefruit 1 l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Ekland Forest Fruit, instantný nápoj 300g
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
4,39 €
14,63 €/kg
Kubík Waterrr Jablko nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík 100% ovocná kapsička banán, jablko 100 g
1 ks
Poľsko
0,79 €
0,01 €/ks
Kubík Waterrr Citrón nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Kubík 100% multivitamín 200 ml
Kubík 100% multivitamín 200 ml
0,59 € s 5% DPH