Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l

1 ks
Poľsko
Krajina pôvodu Poľsko
Kategória Šťavy a koncentráty
Množstvo v kartóne 12 ks
Cena za LIT 2,19 €
Na sklade viac ako 10 ks
2,19 € s 23% DPH
Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l

Relax Exotica Kaktus 1 l

Popis

FSC - Mix - FSC® C014047. Tetra Pak® zvolil FSC®.

Vlastnosti
  • Prirodzene kalný

 

Značka

Relax

Skladovanie
  • Minimálna trvanlivosť do konca: / číslo šarže (L): viď potlač v hornej časti obalu. Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 48 hodín.
  • Pri izbovej teplote

 

Príprava a použitie

Pred otvorením pretrepte.

Zloženie

Pitná voda, Jablková šťava z koncentrátu (35 %), Glukózovo-fruktózový sirup (G) a/alebo cukor (D), Jablkový pretlak (5 %), Šťavy z koncentrátov z: limetky (1 %) a kaktusovej figy (1 %), Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Farbivá: E 141 a kurkumín, Aróma, Podiel ovocnej zložky: 42 %, D, G - v závislosti od použitej suroviny: viď potlač v hornej časti obalu

Výživové hodnoty na 100 ml
Energia201 kJ / 47 kcal
Tuky0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0 g
Sacharidy12 g
z toho cukry12 g
Bielkoviny0 g
Soľ0 g

 

Obsah balenia

1 L - Kartón

Rozmery
Výška regálu:234 mm
Šírka regálu:79 mm
Hĺbka regálu:72 mm

 

Hmotnosť
Brutto hmotnosť:1072 g

 

Podobné produkty
Rauch Bravo Multivitamín 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
HealthyCo Bio šťava z červenej repy 1l
1 ks
Taliansko
4,39 €
4,39 €/LIT
Citrónka NATUR FARM 40% 1,5L
1 ks
Maďarsko
1,89 €
1,26 €/LIT
HealthyCo Bio Kokosová voda 1l
1 ks
Taliansko
3,84 €
3,84 €/LIT
Rauch Bravo Červený multivitamín 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Citrodeko 70g Lunys
1 ks
Slovensko
0,79 €
11,29 €/kg
Rauch 100% citrónová šťava z koncentrátu 1l *ZO
1 ks
Rakúsko
3,99 €
3,99 €/LIT
Rauch Bravo Jahoda 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Rauch Bravo Zelené jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
BonSU® sýtený nápoj 99% mangovej šťavy 330ml*ZO
1 ks
Vietnam
1,73 €
5,25 €/LIT
BonSU® sýtený nápoj 99% šťavy z liči 330ml*ZO
1 ks
Vietnam
1,73 €
5,25 €/LIT
Rauch Bravo Pomaranč 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Ati Lemonita Citrónová šťava 250ml
1 ks
Grécko
0,80 €
4,00 €/LIT
Rauch Bravo Jablko 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Rauch Bravo Broskyňa 1,5l
1 ks
Maďarsko
2,09 €
1,39 €/LIT
Citrodeko 1kg Lunys
1 ks
Slovensko
4,99 €
4,99 €/kg
Citronová šťava 10x7,5g Champion
1 ks
Poľsko
1,29 €
0,13 €/ks
Rauch Bravo Zelené jablko 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Cappy nektár Multivitamín 52% 330ml *ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
4,82 €/LIT
Rauch Bravo Sunny pomaranč 500ml*ZO
1 ks
Maďarsko
1,59 €
3,18 €/LIT
Sirup Jablko pomaranč 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
4,41 €/LIT
Relax Džús Pomaranč červený grapefruit 1 l
1 ks
Poľsko
2,89 €
2,89 €/LIT
Relax Džús 100% ananás 1 l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Relax Džús Disney multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,69 €
3,45 €/LIT
Relax Broskyňa 1l
1 ks
Poľsko
2,39 €
2,39 €/LIT
-23%
Sirup Jablko arónia jahoda 700ml Relax Plus
1 ks
Poľsko
3,09 €
2,39 €
3,41 €/LIT
-31%
Relax Džús 100% pomaranč 1 l
1 ks
Poľsko
2,39 €
1,65 €
1,65 €/LIT
Relax Viečko 100% multivitamín 250 ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Relax Viečko 100% pomaranč 250 ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Novinka
Relax Džús Jahoda Jablko 1l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Maspex Slovakia Trade s.r.o.
Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republikaviac informácií o distribútorovi
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Ekland Forest Fruit, instantný nápoj 300g
Očakávame 30.09.
1 ks
Poľsko
4,39 €
14,63 €/kg
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Tiger Zero Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Relax Džús 100% ananás 1 l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík cereálie Honey Rings 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg

Vážení zákazníci, neustále sa snažíme zabezpečiť pre Vás správnosť a aktuálnosť informácií o našich produktoch. Informácie o produktoch si môžete prečítať na webových stránkach alebo etikete výrobku. Upozorňujeme, že zobrazený vizuál môže byť vytvorený umelou inteligenciu, má len informatívny a ilustračný charakter a môže sa líšiť od skutočného vzhľadu. V prípade záujmu alebo nejasností môžete kontaktovať našu zákaznícku linku, kde Vám vieme poskytnúť bližšie informácie o výrobkoch, o ktoré máte záujem.

Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l
Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l
2,19 € s 23% DPH