Maspex Slovakia Trade s.r.o.

Slovnaftská 102 821 07 Bratislava Slovenská republika
Filtrovanie
Filter produktov
Obľúbené
Zoradiť podľa
28 produktov
Tiger Energetický nápoj 250ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,99 €
3,96 €/LIT
Relax Džús 100% ananás 1 l
1 ks
Poľsko
2,79 €
2,79 €/LIT
Kubík 100% ovocná kapsička jablko, broskyňa 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík 100% ovocná kapsička banán, jablko 100 g
1 ks
Poľsko
0,79 €
0,01 €/ks
Kubík 100% ovoc.kapsička jahoda,jablko,banán 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík 100% Jablková šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% červený mix ovocia 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Relax Džús 100% Cvikla Jablko 1l
1 ks
Poľsko
1,99 €
1,99 €/LIT
Kubík Baby kapsička jablko,marhuľa,ryž.krup. 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík 100% Multi, ovocno-mrkvová šťava 300ml *ZO
1 ks
Poľsko
0,79 €
2,63 €/LIT
Kubík 100% multivitamín 200 ml
1 ks
Poľsko
0,59 €
2,95 €/LIT
Kubík Waterrr Jahoda nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík Waterrr Jablko nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Tiger Zero Energetický nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,49 €
2,98 €/LIT
Kubík Waterrr Citrón nesýtený nápoj 500ml *ZO
1 ks
Poľsko
1,29 €
2,58 €/LIT
Kubík Baby ovocná kapsička jablko ,mrkva 100g
1 ks
Poľsko
0,79 €
7,90 €/kg
Kubík cereálie Choco Balls 500g
1 ks
Poľsko
3,89 €
7,78 €/kg
Relax Viečko Jablko kaktus limetka 250ml
1 ks
Poľsko
0,95 €
3,80 €/LIT
Relax Broskyňa 1l
1 ks
Poľsko
2,39 €
2,39 €/LIT
Relax Džús Exotica jablko, limetka, KAKTUS 1 l
1 ks
Poľsko
2,19 €
2,19 €/LIT

4.5/5

Overený obchod zákazníkmi na Heureke

100%
V Lunyse nakupujem opakovane už viac ako rok. V ponuke majú tovar, ktorý som inde nenašla, a je tu aj možnosť požiadať o zaradenie produktu, o ktorý má človek záujem a ktorý zatiaľ v ponuke nie je. Výhodou je, že stačí objednať za 30 € a tovar privezú bez poplatku za dovoz.
Marta
100%
Zelenina a ovocie sú na rozdiel od kamenných obchodov pri každej dodávke čerstvé, neobité, neobchytané, a tým pádom aj dlhšie vydržia. Dodanie je rýchle. Málokedy sa stalo, že by bola v dodávke chyba, a keď sa aj vyskytla, hneď sa dala doriešiť.
Jana
100%
Objednávala som prvýkrát. Tovar bol pekný, čerstvý a rýchlo doručený. Som veľmi spokojná.
Eva
80%
Oceňujem kvalitu produktov aj rýchlosť vybavenia objednávky. Jediné, čo mi chýba, je presnejší orientačný čas doručenia. Uvítala by som, keby bol aspoň v aplikácii uvedený približne v hodinovom intervale namiesto širokého časového rozmedzia 8:00 – 16:00.
Nikoleta
100%
Hľadala som kvalitné rumy ako darček k narodeninám. Prekvapila ma cena, zároveň doprava zadarmo a rýchlosť doručenia. Určite odporúčam. Predávajú aj potraviny. Dá sa platiť kartou aj pri doručení.
Simona
100%
Rýchle dodanie tovaru, príjemná komunikácia, veľmi chutné a kvalitné vegánske syry a nátierky. Určite tu budem nakupovať znova.
Milena
100%
Ja som za Lunys vďačná. Od covidu objednávam doteraz. Maximálna spokojnosť. Nemusím behať po obchodoch a všetko si iba naťukám do telefónu a donesú mi to pred dvere.
Zuzana